www.sudzibas.lv MAXIMA Nelaipna apkalpošna

Maxima - Nelaipna apkalpošna

Šī nav pirmā reize kad pārdevēja izturas nelaipni. Strīds vienmēr ir par fasēto kartupēļu smiltīm uz kases lentas. Veikals nenodrošina pietiekami lielus maisiņus kuros ielikt šos fasētos kartupeļus(ja tādi būtu man nesagādātu problēmas ielikt šo kartupeļus maisiņā). Arī vakar konflikts sākās šo kartupeļu dēļ. Pirku vairākas preces to skaitā bija šie nelaimīgie kartupeļi un lielais iepirkuma maisiņa utt. Pirmo preci izsita iepirkuma maisiņu uz kura pēctam tika uzlikti smilšainie kartupeļi. Bet kad es nocēlu no maisiņa kartupeļus un noliku vietā kur tiek liktas visas manas preces kasiere man krievu valodā pajautāja ko es darot. Redz visur piebārstu smiltis kas viņai pēctam jātīra. Kad aizrādiju ka viņa ar manīm runā krievu valodā nevis latviski kā es to darīju tad man tika pateiks ka tūlīt viņa man nepārdošot nevienu preci. Neuzskatu ka šāda attieksme no pārdevējas puses ir korekta. Pati strādāju par pārdevēju un nekad neesmu šādu necieņu izrādijusi klientiem. Kā arī kad pienāca mana kārta rindā sasveicinājos ar šo " jauko " Svetlanu uz ko atbildi nesaņēmu tikai pārgrieztas acis par to ka viņai tagad jātīra smilšainā lenta.

E Elo 21.03.2011

Tā jau nav gluži Maximas vaina, bet tās krievu viesstrādnieces neizglītotība. Un kreivi vēl pukst, ka mācībās drīz būs tikai latviešu valodā.Es būtu gan lekusi no priekiem pa gaisu,

č ČangalsPleška 21.03.2011

esce odno govno prosnulosj!

K Kaza 21.03.2011

Man ar ir nācies saskarties ar šādu situāciju. Pārdevēja mani vienkārši nolamāja un tad es biju vēl galīgi mazs bērns un neko pretīm nevarēju pateikt...Saprotu, ka pārdevējai ir jāapkalpo milzum lielas rindas ar cilvēkiem, kas vēl bļaustās, ka pārāk lēni tiek veikts darbs, bet nu piedodiet, ja izvēlējās tādu darbu, tad jādara tas pienācīgi un savu nepatiku var izrādīt normāli aizrādot nevis aurojot citu cilvēku priekšā, ka ar smiltīm kase noberta. Un par to krievu valodu es vispār neko neteikšu..Novazāta tēma jau..

S sūdzības.lvJurists 21.03.2011

Liene, tu esi neizglītota latviešu kalpju pārdevēja. ko tu tēlo te baigo dāmīti? normāli latvieši par pārdevējiem nestrādā. p.s. un tie kartupeļi ir visl, ētākie - ja tu pelnīcu vairāk, varētu atļauties tos, kas ir papīra maisā.

nav ko dirst, ja nav izglītības un prāta

K Kaza 21.03.2011

Sudzibas.lv Jurists- Nu zin, Tavi apvainojumi ir pilnīgi nevietā. Drīzāk Tu esi neizglītots radījums, ka kaut ko tādu vari pateikt. Un Tev jau nu kā vareni gudram cilvēkam vajadzētu zināt, ka mūsdienās pat sētnieki strādā ar augstāko izglītību. Katrs pelna naudu kā māk un Tev nav tiesības viņam to pārmest. Atradies te demagogs varenais. Apbrobežojuma kalngals.

J Juristam 21.03.2011

Ko tu brauc augumā Lienei? Sūdzība ir pamatota. Nesaprotu, kas tev neiepatikās? Kur tad tās smiltis no kartupeļiem Lienei pašai ar lupatu bija jātīra? Un tajā veikalā viņa bija pircēja, neatkarīgi no profesijas. Un tas, ka viņ atzīmēja, ka tā krievu kaza nerunā valsts valodā, kas tad tur nepareizs? Krievu imigranti dažreiz iedomājas, ka iztiks ar savu dzimto mēli, bet nekā, šeit nav Krievija, šeit ir Latvija, šeit ir Eiropa un šeit ir komforts un pārticība, tā kā nav vieta te visādām padauzām.

č ČangalsPleška 21.03.2011

Govno, gde ti vidi6 zdesj komforts un pārticība:))))))))))) Ne sme6i menja!

č Čangalim 21.03.2011

Tiem, kuriem ir darbs, domāju, ka man piekritīs, ka visiem ir komforts un pārticība. Protams darbu pakaļ nemet, jo pašam arī kaut kas ir jāmāk.Tu tiko zaudēji atlases konkursā, jo raksti ciparu un burtu valodā, tapēc, protams, esi bez darba, jo valsts valoda, vecīt, lai kā negribētos sasprindzināt tavas mentālās smadzenes ir jāprot. Protams, ja svarīgi ir komforts un pārticība.

č Čoms 21.03.2011

Rīgā sen nav vajadzīga latviešu valoda.Tā vēl ir sastopama laukos un mazpilsētās.Nesen biju Rīgā, un par to pārliecinājos.Iespaids bija tikpat kā būtu iebraucis Abrenē.

B Bums 21.03.2011

kāds ta jums latviešu urlas ir darbs? grīdas slaucīt? turpiniet tik tā ar savu latviešu mēli laizīt svešas pakaļas. un ja man ievajadzēsies es runāšu krievu valodā ar jums, lupatas, tik daudz, cik es to gribēšu. un neviena latviešu stulbā kaza man neko neiebildīs un runās kā miločka, ja gribēs savu apkopējas darbu saglabāt

K ketrin 12.05.2011

eto s kakoj maximi Svetlana?:)

T ToKetrin 12.05.2011

Glupā bāba, sūdzības sākumā taču pat adrese norādīta! Vispirms jau normāli cilvēki iemācās lasīt, tad rakstīt, tu otrādi.