www.sudzibas.lv MAXIMA nekvalitatīva prece

Maxima - nekvalitatīva prece

No 12.-16. septembrim Ķekavas Maximā iegādājos 2 iepakojumus spinātu Tasty Home Fresh spinach. Speciāli pērku mazgātos salātus, lai ar to nav problēmu. Nepārbaudot salātu kvalitāti, sacepu tos pa taisno omletē ciemiņiem. Iznākums bija nepatīkams, nācās visu izmest atkritumos, jo spināti bija "šņirkstoši", pilni ar smiltīm.
Spinātu izcelsmes valsts ir Itālija un salātu partijai derīguma termiņš bija 18.09.2016.
Cien. Maximas iepirkumu plānotāji, lūdzu meklējiet citus mazgāto spinātu piegādātājus, lai tie turpmāk nav jāpērk Rimi, kur nekad nav bijušas šādas problēmas!

Ar cieņu,
Dina Cīrule
Tālr. 29545528

C Chelsey 21.09.2016

Afigeķ. Tu domā, ka Maximai bija jātaisa vaļā spinātu iepakojumi un viss jāpārmazgā? Nekādas sajēgas par loģistiku tev nav.

L Lauriks 21.09.2016

Nākamreiz, pārvari slinkumu, un nomazgā salātus, kas ūdens no akas jānes? ;)

Būs mācība! Pirktie dārzeņi un augļi bez pirmapstrādes ir OBLIGĀTI jāmazgā!!! Priecājies, ja vēl neesi dabūjusi kādu infekcijas slimību.