www.sudzibas.lv MAXIMA Nekvalitatīva grīda

Maxima - Nekvalitatīva grīda

Regulāri ieejot pa maximas pirmajām durvīm, es paklūpu dēļ jūsu nekvalitatīvajām grīdām kurās ir bedres, kuras tiek apzināti nosegtas ar gumijas paklājiem.
Informēju jūs, ja bedres grīdās netiks aizbetonētas- būšu spiesta griezties pie sava jurista.

R Russkaja! 16.07.2011

Hodi v super neto!

T toRusskaja 16.07.2011

Nemāci mani dzīvot, labāk palīdzi materiāli.

T Tūdaliņiem 16.07.2011

Tas latviešiem jau ir kļuvis par sistēmu, kāpt uz viena un tā paša grābekļa neskaitāmas reizes.

R Russkaja! 16.07.2011

U vas u vseh vse kucherjavo! Poetomu vam i pomogatj materialjno ne nado!:)))))))))))) Kogo ne poslushaesh!

T toRusskaja 16.07.2011

Tev pašai kā? Nav manītas jel kādas aktivitātes arī no tavas tautas puses, kaut gan vienos sūdos sēžam visi.Ja pieņem, ka latvieši tie idiņi, bet jūs paši kādi? Šeit lieti noder teiciens-savā acī baļķi neredz.Pēc notiekošā jāspriež, ka jums arī kucherjavo, kogo ne poslushaesh.Tā, ka pieturi vien muti.

T Tūdaliņiem 16.07.2011

Es taču teicu, ka 20 gadu laikā kāpjam atkārtoti tajos pašos sūdos, pat vēlēšanās balsojam par tiem pašiem, kuri mus jau ir neskaitāmas reizes aplaupījuši. Tuvojas jaunas vēlēšanas, bet atkal būs tie paši vecie, tikai citos krēslos, un iznīcība turpināsies.

* ****** 16.07.2011

Nu ko tur satraukties, ja visus tas apmierina, tad jau tā arī jābūt.Katram ir tas, ko pats pelnījis.Pat Kalniete, vakar brīnījās, lai arī kādus lēmumus valdība pieņemtu, tauta visu uzņem apmierināti.Nu vai tad tas neliecina par to, ka visiem viss kārtībā?Tu runā par tūdaliņiem, bet krievi ir tādi paši tūdaliņi, lai arī dzied častuškas.Visi likumi un lēmumi, visi nodokļi, bezdarbs, cenas un tt. vienādi attiecas uz visiem.Nekādas sakarīgas aktivitātes arī no krieviem nekur nemana.Arī vēlēšanās viņi piedalās, tāpēc atļaujos secināt-lai kas arī notiktu, arī krievi tur ir pielikuši savu pirkstu.

T To****** 16.07.2011

Tātad krievi par latviešiem ir vēl stulbāki!

* ****** 16.07.2011

Nezinu vai stulbāki, bet līdzvērtīgi stulbi gan.Tikai te viena otra kaza no sevis iedomājas nezin ko un māca latviešus dzīvot.

T To****** 17.07.2011

Drīz redzēsim, kas ir īstais Latvijas saimnieks, to parādīs ārkārtas vēlēšanas.Neņem galvā kazas-super neto fanes, jo citus burtu salikumus tās neatzīst.

E Esesesseseseseses 17.07.2011

Iveta Daugule, Tu gadījumā neesi blonda aita:Esmu saplēsusi divus pārus kurpju, divas reizes sastiepusi potīti, n-tās reizes paklupusi. Ibio, jābūt takš pilnīgai aitai, lai šito raxtītu! :D :D :D :D dura, kas dura! tak kaut Tu DURA sprandu tur aplaustu - uzvelc normālus apavus, stulbā govs! :D :D

B Beāte 20.07.2011

vajag kājas augstāk celt, nevis šļūkāt.. :)