www.sudzibas.lv MAXIMA Nekorektas attiecības ar kolēģiem

Maxima - Nekorektas attiecības ar kolēģiem

Efimova Alise ( maiņas vadītāja ) , darba laikā neprot komunicēt ar saviem kolēģiem.
Netiekot galā ar saviem darba pienākumiem , mēģina uzvelt vainu uz padotajiem , neprot risināt darba problēmas.
Komunicējot ar kolēģiem , un padotajiem pāriet uz kliegšanu , noved līdz konfliktam. Pēc konflikta aprunājot savus padotos , izmanto necenzētu leksiku.
Tādiem cilvēkiem nav jastrādā lielos uzņemumos , kur katru dienu jastrādā ar cilvēkiem , kas daudzus gadus veltijuši šim darbam.

30.12.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 02.01.2021

Labdien!
Paldies, ka izstāstījāt situāciju! Aicinām darbiniekus risināt savstarpējos konfliktus vai pārpratumus mierīgā ceļā vēršoties pie sava tiešā vadītāja. Starpgadījums netiks atstāts bez uzmanības. MAXIMA atbalsta ētikas kodeksa un pieklājīgās uzvedības normu ievērošanu darbinieku savstarpējā komunicēšanā.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

Papildināts asdfghjk567 02.01.2021

Ši līmeńa problemas nevar risinat darba vaditajs , jo maińas vaditajs atkal parcels vainu par savam darbībam uz pakłautiem darbiniekiem. Situacija īlgst pec augstakā amata iekłaušanos. Bet tas ir tikai mans viedoklis.

B Buhariks 31.12.2020

Grozi kā gribi, bet pēc fizikas un dabas likumiem, sū..i peld pa virsu, bet zelts gulēs uz grunts.

E Engelis000 16.02.2021

Nav taisnība,vajag pieņiemt kritiku,jāuzklausa un jāizrunā,kaut kāds enģelis uzrakstīja sūdzību