www.sudzibas.lv MAXIMA Nekorekta pircēja apkalpošana veikalā kasē

Maxima - Nekorekta pircēja apkalpošana veikalā kasē

Labdien! Nekorekta pircēja apkalpošana veikala maxima, kas atrodas Veselības ielā 1 olainē, kasē, kā rezultātā no paldies kartes ir pazudis naudas uzkrājums. Lūgums palīdzēt rast risinājumu konkrētajā situācijā un dot rakstisku atbildi uz e - pasta adresi [slēpt]@inbox.lv. Paldies!

09.01.2024

A AiK 09.01.2024

Samaksā ar Maxima naudiņām un tad ceļ pretenzijas kad pazuda? :D :D

Velvetpopstar 09.01.2024

Bet Jūs jau savas maxsima naudiņas netērējāt par savu pirkumu. Paskaties čeku kārtīgāk.

L lailala 10.01.2024

Nepamatota sūdzība un nepamatoti apvainota Maxima.
Čekā taču visu var redzēt, ka par pirkumu izmantota uzkrātā Maxima nauda 6.82eur.
Tā izmantotā Maxima nauda tā sadalās, ka atlaide parādās čekā uz katru produktu.

S sannas 11.01.2024

Pati saprotat ko sūdzaties? Jūsu kartes uzkrājums ir izlietots jūsu pirkumam. Sapirkāt kaudzi ar precēm un nepamanījāt, ka samaksājot nepilnu eiro? Kauns sūdzēties!