www.sudzibas.lv MAXIMA Nekārtības un nekārtība ap veikalu

Maxima - Nekārtības un nekārtība ap veikalu

Maxima veikala (Brīvības iela 7, Ogrē) valda nekārtība un nekārtības.
Ap veikala apkārtne ir nesakopta. Bieži mētājās izsmēķi, mikroplastmasa, atkritumi, šļirces un odekolona pudeles. Ap veikala stūriem tiek regulāri urinēts. Taromāts smird pēc puvuša līķa smārda - vēmienu ceļ augšā.

Bieži taromāta zieds un inteleģence izraisa konfliktus ar apkārtējo māju iedzīvotājiem, garāmgājējiem un kārto rēķinu par taromāta čekiem un sīceni. Apsargs ir vispār panaivs pēc izskata un to veikalu apzog kā mazo bērnu. Dažreiz pat tur pat dzer iznesto dārgo šmigu. Pats jau viņš baidās pat degunu pabāzt ārā.

Veikala vadītāja iedomīga un augstprātīga (staigā bez vārda zīmītes). Pagalmā apsmej taromāta ziedu ar savu blondo rokas meiteni Kristīni. Viņai labi - iekāpj savā auto, aizbrauc mājās ap plkst.15, paņem lēto Agdamu un iemieg pie TV. No rīta sapampusi atkal brauc uz darbu.

08.03.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 11.03.2024

Labdien.
Paldies par sniegto informāciju! MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jānovērš.
Vēlam patīkamu iepirkšanos mūsu veikalos un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ar cieņu,
"MAXIMA Latvija" komanda

Good Intentions 09.03.2024

Sazinies ar attiecīgiem dienestiem, sētniekiem, policiju utml. vel labāk pats paņem slotu un tīri savādāk acīm redzami nav ko darīt.

с Сергей Луппо 10.03.2024

Ir tik vienkārši būt laipnam uz kāda cita rēķina...

A Arnis Liepiņš 10.03.2024

Sveiki, Good Intentions!

Vai ņemot vērā, cik bieži Jūs rakstāt attaisnojušus un pozitīvus komentārus Maxima sūdzībām, kā arī nonievājat pašas sūdzības, tad Jūs droši vien pārstāvat Maxima troļļu fermu. Ierosinājums iet un sakopt citiem piederošu īpašumu nav ne loģisks pratiskās, ne juridiski saistošs no normatīvo aktu puses. Būs jāpasūdzas pašvaldības policijai, lai brauc un skatās.

ž žurcis 12.03.2024

Nu tad dari tā, Arnis Liepiņš!

Tas bija pirmais, ko vajadzēja darīt - zvanīt pašvaldības policijai, nevis drukāt sūdzību :D

L Laipnīgais 07.04.2024

Latvijā kā brīvā un neokupētā valstī cilvēkam ir tiesības arī kritizēt redzētus trūkumus un nekāda troļļu ferma šo kritiku neapturēs.

A Arnis Liepiņš 15.03.2024

Labdien!

SIA "Maxima Latvija" troļļu ferma pilda savus uzdevumus par dažiem centiem ierakstā, mēģinot diskreditēt cilvēkus un viņu sūdzības! :D
Troļļi, būtu labāk nākuši sakopušu savu saimnieku īpašumu un to atstāto kaudzi ar atkritumiem. Tā nopelnīsiet vairāk un izdarīsiet sabiedrībai ko labu!
Atbildot uz SIA "Maxima Latvija", man ir radies iespaids, ka tur kāds kopē standarta atbildi un pat nelasa to sūdzību. Sūdzības pirmajā rindkopā ir minēta problēma, bet uzņēmuma pārstāvis prasa ko novērst un cits struktūrvienības pārstāvis jau ir nodrošinājis sētnieku tur. Izskatās, ka uzņēmumam ir 101 roka, kura pašas savā starpā nekoordinēti darbojās. :D

S sannas 15.03.2024

Nu i vīrieši mūsdienās parādījušies 🤣🤣🤣
Mīkstpēdiņi un lupatas. Kā tikai pasūdzēties. Ko tagad veikals atbildīgs, ja Tu kā apkārtnes iedzīvotājs esi aizdambējis savu tualetes podu un tagad mīz pie veikala?

A Arnis Liepiņš 26.03.2024

Tu laikam esi Žanna no tā Maxima veikala, kura strādā pie kases?
Nezinu, cik tur vīrieši spējīgi aizdambēt kaut ko, bet pārsvarā ir vainīgas sievietes pie WC aizdambēšanas (bērnu pamperi, paketes, plastmasas kulītes u.tml.). Man kulīti nevajag - aizdambēšu vēl tualetes podu! :D

L Laipnīgais 07.04.2024

Ja, Maximas troļļu ferma, veikals ir atbildīgs par to, lai tajā būtu patīkami ienākt. Jo es varu aiziet arī pie konkurenta.
Man arī patīk filmas par 17. gadsimtu, kad visi puiši bija sūrie veči un jebkuru problēmu risināja tikai duelī, bet dzīvot es labāk gribu šodien.

IlzeIvaram 26.03.2024

Tev nevajag Maisiņs vaig, bet Tev vajag Latvijas Lieko K U L tur var visu salikt iekša un pat zagt o ieliksi

IlzeIvaram 26.03.2024

Kam Tev Maisiņs vaig - ja ir Latvijas Liekā K U L
Un tur var likt arī zagtu mant!