www.sudzibas.lv MAXIMA nekam nederīgi produkti

Maxima - nekam nederīgi produkti

Praktiski visos MAXIMAS veikalos dārzeņu un augļu plauktos stāv viszemākās kategorijas produkti, kas ir nepievilcīgi un jābrīnās, kā cilvēki tos vispār iegādājās.Viņi neciena sevi un savu veselību.Tāpat ar visiem gatavajiem salātiņiem, kuri ir sajaukti ar treknu majonēzi un garšo uz vienu šniti...vēlāk jāmocās ar vēdergraizēm.
Lēts un prasts veikals!

A asdf 26.02.2011

Solvita laika iepērkas tikai MC2 un Sky & More, nekas, gan jau paliksi vecāka, banānu aplaizīšana vairs tik labus ienākumus nedos, nāksies arī pašai Maximā iepirkties.

T ToSolvita 26.02.2011

Ja tu zinātu, kā šs salātus un malto gaļu lielveikalos gatavo, tu tur pat savu kāju nespertu, kur nu vēl iepirktos.Un ko var gribēt no dārzeņiem, kur ir vesti pat desmitiem tūkstošu kilometru?Banānu valstiņas nēģeriem labāku pārtiku arī nemaz nevajag.

Z zarinsjanka 26.02.2011

A tu sponsorē iepirkšanos dārgajos veikalos, vai ko tu piedāvā? Es nesaprotu.

T ToZarinsjanka 26.02.2011

Es nesponsorēju neko, bet iesaku padomāt, ka arī Latvijā var izaudzēt gaļu un dārzeņus, lai nebūtu jāēd ārzemju puvekļi un sprāgoņu gaļa.

V valis 26.02.2011

Neko daudz jau nevar Latvijā izaudzēt pie tik dārgiem energoresursiem un tādiem nodokļiem, ja strādā godīgi un visu nomaksā, ko valsts prasa.Vēl starpnieki paņem savu daļu.Mūsu prece sanāk dārga, līdz ar to konkurēt nespējīga.Klienti kļūst ar katru dienu nabagāki un meklē kaut sliktāku, bet lētāku.Zinu to visu, jo strādāju lauksaimniecībā.Protams ir arī bagāti cilvēki, kas domā par veselību un seko tam ko ēd, bet viņi ir mazākumā.

D didii 26.02.2011

Solvitin, nebus ko est, iesi iegadaaties i to ko maksimaa noceno

T ToValis 26.02.2011

Vajag iemantot savus lauku radus, un pārtika būs labu labā!

G gatis 26.02.2011

Bet par ko brīnies, ja nav alternatīvas? Es dzīvoju Rīgā, un man nav radu laukos. Kad 21.00 pabeidzu darbu, man ir izvēle skriet uz maximu vai uz iki, citu veikalu rajonā nav. Vai arī baigi dārgie.

K Kaulainā 26.02.2011

Toties apbedīšanas birojiem klientu būs vairāk!

L LelleBezMatiem 26.02.2011

bļin, da tirgū produktus var nopirkt un pats tos salātus uztaisīt!

T ToLellebezmatiem 26.02.2011

Ja tu tirgū pirksi visus sūdus, ko čučmeki tev piedāvās, tad ne tikai bez matiem, bet bez kūša paliksi.

L LelleBezMatiem 26.02.2011

nu nav jau obligāti jāpērk visu ko piedāvā :) vnk ir plašāka iespēja izvēlēties - a maximās izvēles iespējas = vai nu sūdus vai paliec neēdis.

p.s. a tev gadījies bez kūša palikt no tirgus paikas? un kā tad ar maximas vai citu veikalu produktiem- nu viņiem tev kūsis biezāks paliek?

č ČangalsPleška 26.02.2011

4o vi tut vse gonite! ? Vse hodili i budete hoditj v maximu! Razveli bazar!

J jana 26.02.2011

es maximaa regulāri iepērkos, jo tuvu mājai, līdz sim neesmu iegrābusies vecā produktā, un dazreiz ari ko nocenotu paņemu, nekāda caureja nav piemetusies;-)

T ToLellebezmatiem 26.02.2011

Tad tu biji tā, kas centrāltirgū sapirkusies čučmeku ar mīzaliem sašpricētos tomātus saslimi ar sifilisu, un zaudēji visus matus.

M martins 26.02.2011

ir alternativa, kuru lv nepiedava- bio partika.
atskiriba no parastas partikas- bio partika(augli, darzeni) maksimums, nosacitos apstaklos noplaukta deriga pirksanai 2 dienas. tas pie idealiem logistikas apstakliem.
raxtu no pieredzes, izliec preci, un pec 4h parlasi, jo sicilija audzeti tarocco apelsini(bio) netur. pust plaukta, nevis zust, jo dabigi.
padomajot, kadus sarnus ikdiena uznemam, nav brinums, ka mokamies ta ar slimibam.
parastus apelsinus var vismaz 2 nedelas tirgot.
banani ir iznemums- tie uzsuc visu, kas atrodas zeme, ne tikai labos metalus, bet ari kaitigos.
nemot vera, ka lv tirgotaju principiem nepastav nekadas morales normas, tad nemiet vera, ka gadisies ari lopu bananus ar dazadiem kaitigiem metala piejaukumiem est.
max havelar lv ir sveshs jedziens.

T ToMārtiņš 26.02.2011

Labi, ka ir vēl cilvēki, kuri kaut ko arī zina par pārtiku, un negrābj visus mēdlus, kuriem vieta būtu izgāztuvē, nevis veikala plauktos.

G gatis 27.02.2011

Neesmu jau pensionārs, lai varētu uz tirgiem braukāt. Jāstrādā, bērni jāaudzina, tāpēc ātri Maximā ieskrien un nopērc kautko ēdamu.

K Kaulainā 27.02.2011

Tādēļ jau tā Maxumas ir domātas, lai baltajiem nēģeriem sabarotu visas pasaules atkritumus!Ārzemēs ku tādu pat dzīvniekiem neatļaujas izbarot, kur nu vēl cilvēkiem.

L lalalā 27.02.2011

nu jāsaka---es ari nesapratu domu gājienu---vai tevi tur kāds ar varu velk iekšā ---tak neej---mēs kā gājuši ---tā iesim----bet tu---jāsaka---bagāts kā grib:)))-nabags --kā var:(((