www.sudzibas.lv MAXIMA NEJAUKIE KLIENTI

Maxima - NEJAUKIE KLIENTI

Ka nav kauna apsudzet darbiniekus ka vini ir slikti vai nelaipni paskatieties jus pasi klienti kada atieksme jums ir pret maximas darbiniekiem un tadu pasu jus dabujat atpakal taka nav ko sudzeties saja veikala ir loti labi stradnieki un apkalpojosais personals it ipasi kasieres Iluta un Andra vienmer izpalidzigas un smaidosas.Turaties Maximas darbinieki!!!

N

M Maxims 06.07.2011

Ņemot vērā, ka maximu un super netto veikalus apmeklē tikai sabiedrības padibenes, neko labāku arī negaidiet!

E Efektologs 06.07.2011

Pagājušā gada Maximas labākie klienti:

L Liecinieks 06.07.2011

Viņš nopirka pēdējos akcijas apelsīnus Maximā...

T ToEfektologs 06.07.2011

Tu taču atkal visu sajauci! Tie taču ir Maximas darbinieki!

H hihihaha 06.07.2011

:)--aizstāvji atradās---labāk neteiktu neko---nudien ir smieklīgi:):):)

S Simona 07.07.2011

Es gan uz nejauko attiexmi no paardeveeju puses atbildu ar smaidu.. tas ir loti patiikami :D jo vini tachu nesaprot, kaa taa.. vinji dusmojaas bet es tikai smaidu un runaaju laipni! :D

T ToSimona 07.07.2011

Un tas liecina par nopietnu slimību!

B Beatrise 12.07.2011

Maximu un Super Netto nu gan neapmeklē tikai sabiedrības padibeņi. Varbūt Rīgā un Rīgas apkārtnē tā ir, bet citviet Latvijā tā nebūt nav. Manā pilsētā šos veikalus regulāri apmeklē arī ļoti turīgi cilvēki. Vajag izvilkties no tās Rīgas un paskatīties, ko pārējā Latvija dara, nevis "gudri" rakstīt komentārus sūdzībās.lv.