www.sudzibas.lv MAXIMA neizdod naudu

Maxima - neizdod naudu

Šodien 27.05.2011 g. veikalā Maxima Juglas ielā 45 veicu pirkumus, kur pie kases samaksājot naudu, atlikumā no 10 latiem man kasiere Laila Veckalne Kase N.3 izsniedza atlikumu uz tā uzmetot čeku.Ātri aizvērusi kases vāku, pameta savu vietu un sāka kārtot preces plauktā, kad paņēmu čeku un pārskaitīju izdevumu, atklājās ka tr''ukst viens lats, kad to pateicu pārdevējai, tad
tūlīt pārskaitīšot kasi un tad redzēšot, divreiz pārskaitot kasi, pašā kasē jau bija iztrūkums un nekādu naudu neatgriezīšot!tātad strādā ar nolūku apkrāpjot pircējus, lai aizpildītu savus iztrūkumus kasē!Manas domas ka šādi cilvēki nedrīkst atrasties tik atbildīgā vietā kā kasē kur notiek diezgan lielas naudas aprite!Ir taču tik liels bezdarbs valstī, vai tad nevar atrast godīgus darbiniekus?!
P.S.T ā kā arī es strādāju ar tirdzniecības tīkliem pa visu Latviju un ne tikai ar Maximu, darba devējiem ieteikšu tādu Lailu Veckalniņu nepieņemt darbā!!!Lai tā būtu laba mācība uz visiem laikiem!

J

M Maxima Latvija 30.05.2011

Veikalu tīkls "Maxima" pašlaik ir uzsācis iekšējo izmeklēšanu un visi apstākļi tiks noskaidroti. Patlaban tiek pārbaudīti video ieraksti. Ja tiešām apstiprināsies, ka kasiere nav godprātīgi pildījusi savus pienākumus, tiks veikti attiecīgi pasākumi.

G Galīgsstulbums 02.06.2011

Nu tad ej un pati strādā pa kasieri, ja jau tev nepatīk kā citi strādā, vai arī neiepērcies vispār un sprāgsti badā...

I iereecparjanku 02.07.2011

Pensis galiigi sagaajis sviestaa, deelj lata gatavs pakaarties:DDD.Shamo bomzi es paziistu...nav jau pirmais gadiijums, kad vechuks taadaa veidaa grib nopelniit sev krutkai:D, taa nu diedelee''straadaaa'' pa visiem tirdznieciibas tiikliem Latvijaa:D

S sonja 11.09.2011

Ja pārdevēja būtu iedevusi 1ls vai pat 10 ls vairāk, jūs gan nesūdzētos, vai ne? Pagrābtu naudiņu un žigli notītos . Zinu šitādus, vai cik labi !