www.sudzibas.lv MAXIMA Neiesaku nevienam iet strādāt

Maxima - Neiesaku nevienam iet strādāt

Tas kaut kas ir neiespējams, kas notiekās SIA "Maxima Latvija" strādāt nav iespējams, Tur ir jāvergo jau no 7.00 rītā līdz 23.00 strādāju Maximā ar trījiem XXX. Par brīvdienām vari nesapņot, jo tev tādu nebūs, tagad no 1.oktobra samazinās stundas, jo mums sapulcē teica, ka Maximai nav naudas par ko samaksāt darbiniekiem algu. Menedžeris vispar bez izglītības strādā, ļoti iedomīgi un tēlo no sevis nezinu kādus priekšniekus, Nav runa par visiem menedžeriem, ir forsi, bet kuri no pārdevējiem izauga par menedžeriem tie tēlo ļoti, nedod dievs, ja redzēs, ka aizej uz citu nodaļu, tev sāks draudēt ka stundas noņems, algu saņemsi 150.00 ne vairāk, utt. Par tevi tikai ņirgāsies, algas vispār nocīgas, kaut strādājam ļoti daudz. Katru dienu kāds aiziet projām, jo par tādu atalgojumu nestrādās. Negribās sīki rakstīt, kas vēl tur notiekās šausmas lietas.

D

K Kens 27.09.2011

TA IR VISUR.LABRIT.Domats veikalos:)

A Anete 27.09.2011

Nau gan visur>Es strādāju veikalā tik ne maximā un saņemu ne mazāk kā 350.00 uz rokas un oficiāli.

E elise 28.09.2011

uzrakstiet kas par murgiem notiek maxima, loti interesanti

W www. 28.09.2011

Tā takš maxima :D

Z zane 28.09.2011

Rimčikā ir tas pats, un vēl čakarē no visām pusēm un par katru sīkumu.
Stundu nav un algas arī.

T ToKlūga 28.09.2011

Tiešām tur drātē no priekšas un pakaļas? Darba laikā vai pēc?

Z zonts 29.09.2011

Uzraksti gan, kas tad ir ar to Maximu. Visi vēl nezin.

K kaspars 03.10.2011

Kūga nemuldi, ka Rimcikā tas pats esmu stradajusi Rimi Azur un tagad stradaju Rimi Alfa varu teikt tikai tos labakos vardus ari samaksa normala, jauninie nekad nesanems mazak par 250 uz rokas, protams ka ir tadi, ka jauninie kas atnak nevar pakusteties un alga tadiem protams bus zemaka.Un darba apstakli ari normali, varu piebilst, ja negribesi stradat tad ari labu attieksmi nesanemsi pilnigi neviena veikala.

N njunja88 07.01.2012

Es ari stradaju Maxima...Mums samainijas direktori...jauns direktors atlaida mums no darba un atveda savus cilvekus no citas Maximas.Dokumentus gaidu jau 2 nedelas, nevaru atrast citu darbu, jo nav dokumentus.Zvanu katru dienu, kad bus mani dokumenti un katru dienu dzirdu tikai vienu atbildi...mes jums atzvanisim..!!

L laimigaa 14.04.2012

njaa taa tas ir es ari stradaju maximaa, direktore ir forsha bet garastavokla cilveks kad tas vinjai ir slikts labak neradities acisss:Dstundas ari griezh nost jastrada pa sutkaam un smiekligi ir tas ka nostradajot nakti darbiniekam samaksa tikai suda 10 ls kaut gan naktis piemaksa veel 50% no stundas likmes smiekligi ari tas ka svetkudienas ari neapmaksa 100%.datba stundas arii shausmigas 16h no vietas tie nav normali darba apstakli bet ja darbs ir vajadzigs nekur neliksies irjapaciesh un jastradaa