www.sudzibas.lv MAXIMA Negodīga rīcība

AtrisinātaMaxima - Negodīga rīcība

Iegādājos šogad - 2018. G. Janvārī maxima "paldies" karti, jo tika piedāvāta atlaide gjensidige
octa apdrošināšanai 3% no prēmijas, kas manā gadījumā būtu 9eur.
Diemžēl polisi www.gjensidige.lv nevarēju nopirkt, jo tur prasa paldies kartes derīguma termiņu,
bet man pārdeva beztermiņa karti. Lai gan maxima.lv un
arī gjensidige.lv ir informācija par akciju, bet nekur nav norādīts, ka akcija būtu atcelta vai nedarbotos.

Rakstīju uz maxima paldies kartes atbalsta epastu, saņēmu atbildi, lai zvanu gjensidige. Bet gjensidige man paskaidro,
ka akcija darbojas, ja vien maxima karte darbojas, bet beztermiņa kartēm "paldies" esot
problēmas no maxima puses, ko viņi nerisinot un tāpēc akcija maxima vainas dēļ nebūšot pieejama.

Tā nu nāksies savu "paldies" karti triekt sejā maxima kases kasierei, jo maxima
rīkojas vienaldzīgi pret saviem klientiem un piekopj negodīgu komercpraksi.

Viņiem ir atļauts viss, bet, ja es tagad nozagtu tos 9eur preču veidā no maxima veikala, tad gan šie uzreiz mentus sauktu...

Nepērciet neko maxima veikalos, tur slikta apkalpošana un bieži solītais neatbilst patiesībai!

Abdien!

Paldies par jūsu vēstuli!

Šajā situācijā, lūdzam sazināties ar gjensidige pa tālruni: 67112222, viņi palīdzēs ar octa polises iegādi.

Jauku vakaru vēlot!

Ar cieņu,
klientu lojalitātes programmas vadības daļa
"maxima latvija" sia
"abras", krustkalni, ķekavas pagasts,
ķekavas novads, lv 2111
latvija / latvia
e-pasts / e-mail: [slēpt]@maxima.lv

www.maxima.lv
www.instagram.com/meistaramarka/

šo vēstuli jūs esat saņēmis no maxima latvija sia elektroniskā pasta sistēmas un tā ir paredzēta tikai adresātam. Vēstulē vai tās pielikumos esošā informācija var būt konfidenciāla un tās izmantošana vai izpaušana ir ierobežota. Ja jūs esat saņēmis vēstuli kļūdaini, informējam, ka šīs vēstules vai tās pielikumu izpaušana citām personām, kopēšana vai izplatīšana kādā citā veidā, ir kategoriski aizliegta un var būt pretlikumīga. Lūdzam šo vēstuli nosūtīt atpakaļ nosūtītājam pa elektronisko pastu, kā arī šo vēstuli un visus tās pielikumus izdzēst. Ar maxima latvija sia oficiālo darbību nesaistīti viedokļi, secinājumi un cita informācija, nav jāuztver kā uzņēmuma sniegta vai uzņēmums to atbalsta.

This message has been sent by e-mail system of maxima latvija sia and it is intended for the addressee only. It may contain confidential or legally privileged information. If you received this e-mail in error, you are hereby notified that any disclosure, copying, distribution of this information is strictly prohibited and may be unlawful. Please return this e-mail without producing, distributing or retaining copies thereof. Opinions, conclusions and other information in this message that do not relate to the official business of maxima latvija sia shall be understood as neither given nor endorsed by it.

From: [slēpt]@inbox.lv [mailto: [slēpt]@inbox.lv]
sent: wednesday, january 24, 2018 8: 29 pm
to: #mlv paldies
subject: kļūda

labdien!
Vēlos izmantot gjensidige apdrošinātāja octa atlaidi paldies kartes klientiem, lapā norādu paldies kartes numuru, bet neatrodu kartes derīguma termiņu, kas tiek lapā prasīts.
Esmu edmunds kance, paldies kartes nr. 9428300006020016927

pielikumā ekrānuzņēmums no gjensidige:

Papildināts Edmunds Kance 26.01.2018

Polisi nopirku bez solītās 3% atlaides, jo Gjensidige pa telefonu teica, ka problēma ir MAXIMA pusē un viņi to nevar atrisināt, jo esot akcija domāta tām PALDIES kartēm, kuras senāk izdotas un ir ar derīguma termiņu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Edmunds Kance 26.01.2018

Izdevās saņemt atlaidi, pēc strīda pa telefonu ar MAXIMA

A Armands Haijfaiv 26.01.2018

Jābūt nerviem lai dēļ 9 euro tā cīnītos

P pirceja2011 28.01.2018

Pa purnu vajag iedot tādiem pircējiem ka tu.