www.sudzibas.lv MAXIMA Nedēļu vecas atlaižu cenu zīmes

Maxima - Nedēļu vecas atlaižu cenu zīmes

Gājām iepirkties (11. Septembrī) un visur dzeltenās cenu zīmītes ar atlaidēm. Paņemam preces un nevienai no tām neuzrādās, ka būtu atlaide. Saku, ka jābūt atlaidei un kasiere vienkārši noņem preces no čeka. Apstulbusi samaksāju par atlikušajām precēm un tad ieeju atpakaļ veikalā, lai pārbaudītu vai patiešām ir atlaide. Un izrādās, ka atlaides ir beigušās pirms 6 dienām, bet šīs cenu zīmes vēl joprojām ir pie precēm. Teksts, kur rakstīts, kurā datumā atlaide beidzas, bija ar nenormāli maziem burtiem. Vai tiešām nedēļu ir jātur vecas atlaižu zīmes un jāmaldina pircēji?

11.09.2019

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 12.09.2019

Labrīt!
Paldies par sniegto informāciju.
Lai varētu noskaidrot radušos situāciju, lūdzu uzrakstiet veikala adresi uz e-pastu [email protected]
Atvainojamies par sagādatajām neērtībām.

Papildināts Elzinjaxoxo 14.09.2019

Biķernieku 143

El

Tu Turkey901 11.09.2019

Nav kam nomainīt cenu zīmes, jo nav kam strādāt, Jūs varētu pieteikties pie viņiem darbā, vienmēr - mums vienmēr būs tīŗas grīdas un korektas cenu zīmes!

Ot Otis 11.09.2019

Bet, ko es teicu augusta beigās (hihihi). Skolnieki pa skolām.

veesaa007 11.09.2019

Reāli traumatiska pieredze. Man arī tā bija. 2x. Tagad eju psihoterapijā.