www.sudzibas.lv MAXIMA Necienīga izturēšanās pret klientu

Maxima - Necienīga izturēšanās pret klientu

Iepērkoties veikalā Maxima pie pašapkalpošanās kasēm ar monētām, kuras bija sakrājušās, pārdevēja sāka necienīgi izturēties un lamāt mūs, ka šī nav nekāda krājkase, mēģināja ieskaidrot, ka var iemest tikai 20 monētas, pēc tam ejot ārā pateica, ka mūsu dēļ ir nokārts aparāts. Pirmo reizi redzu, ka ar klientu tā var runāt, vairs neiepirkšos tur.

08.01.2022

Papildināts Kakkenitemjau 08.01.2022

Laiks un datums, kad tas notika. 08.01.2022 11:01:39 iepirkos pie kases ar nr 10014155 5.

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 10.01.2022

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 13.01.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar atbildīgo darbinieci tika veiktas pārrunas un atgādināti viņas tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Good Intentions 08.01.2022

Krīt uz nerviem šie sniegpārsliņu klientu, ka pasaka, aizrāda, nesmaida, nesveicināts, tad pasaules gals. Cik jūs tās monētas tur sametāt, ka pat aparāts uzkārās? Esiet godīga pati pret sevi un tiešām vairs tur neejiet.

K Kakkenitemjau 09.01.2022

Nekas tur neuzkārās, viņam bija jāizņem nauda no pašapkalpošanās kasēm. To viņām tāpat 1x dienā jādara. Un bļaut uz mani maximas pārdevēja neatļausies.

Good Intentions 13.01.2022

Pieļauju, ka vienkārši paaugstināts balss tembrs un tā lai dzirdētu nevis atkārtoties.

B baltmaize 09.01.2022

beidz melot, tu turpināsi tur iepirkties

G Gulbenietis 09.01.2022

Kaaļkenītes jaunkundze, jebkurš kurš pašapkalpošanās kases lieto regulāri, zina, ka tur sprūst iekšā monētas, ja uzreiz saber daudz. Ber pa vienai pus stundu un iespēja, ka sabloķēsies ir mazāka. Man tur 1 eiro monētas mēdz sprūst pa retam. Ņemot vērā, ka es vienu monētu iemetu un pārējais ir papīrā. Vispār, labāk tur maksāt ar karti un nebūs čakaru. Es arī bļautu, ja gadiem ir pašapkalpošanās kases, bet kāds pie baznīcas izdiedelētu naudu maisiem met iekšā...

K Kakkenitemjau 09.01.2022

Nav runa par to, ka es sametu visu uzreiz. Ķip sačakarēju tikai tāpēc, ka viena veida monētas iemetu pārāk daudz. Zem tām pašapkalpošanās kasēm tās naudas kastītes ir ļoti mazas, bet kur tad man to skaidro naudu, kas ir melnajos likt?

Good Intentions 13.01.2022

Es novērtēju, kad ir monētu aparāti - dažreiz gadās vairāk vai arī sakrājās. Atkal mazākos veikalos vai arī lielos, kad blakus ar karti norēķina aparāti stāv bez rindas dažreiz izbrīna rindā stāvot, kur var maksāt ar naudu daži norēķinās ar karti.

K Kakenitemjauubadze 11.01.2022

Nav ko krat tada daudzuma to siknaudu,bet gan uzreiz teret,nav padomju laiki kad tos svera...es pateiktu Jums kur to bazt...sev...

S sannas 13.01.2022

Veikals nav miskaste kur katrs nāks un metīs savas melnās kapeikas. Gribi maksāt ar vienkapeikām, dari to regulāri un saprāta robežās. Jā, tiem aparātiem ir tehniskie uzstādījumi cik tur var bērt un cik nevar bērt. Un ne jau darbinieks tos uzstādījumus tādus uzlika. Pašiem neērti nav nākt ar naudas spaini uz veikalu? Priecājies, ka neuzkārās brīdī, kad sabēri kārtējo sauju vienkapeiku. Sēdētu pāris stundas, kamēr tevi vaļā palaistu pēc naudas inkasēšanas.
P.S atklāšu Ameriku- nav tāda noteikuma reizi dienā inkasēt monētas. Ja adekvāti pircēji, monētu inkasāciju var būt jāveic vien pāris reizes nedēļā.