www.sudzibas.lv MAXIMA Neatbilstoši darba apstākļi apsargiem

Maxima - Neatbilstoši darba apstākļi apsargiem

Paldies par renovēto Maxima Veikalu Dagdā.
Ir patīkami ieiet veikalā, plašas un smukas telpas, laipns personāls, bet tomēr gribas norādīt arī uz mīnusiem: kāpēc nav skapīšu mantu glabāšanai, kas atvieglotu dzīvi gan veikala apmeklētājiem, gan apsargiem, lai nerastos nekādas domstarpības. Kāpēc nav neviena galdiņa uz kura apmeklētāji (pircēji) varētu sakārtot savus pirkumus somās, lai netraucētu citiem cilvēkiem iepirkties pie kases. Vai jūs uzņēmums ir padomājis par darbavietu apsargiem, kurus tagad apsmej visa pilsēta. Pie apsargu “tā saucamās “darba vietas, babiņas atstāj savas mantas, un tur pat arī pēc iepirkšanās cenšas sakārtot savus pirkumus somās. Vai pēc jūsu domām tie ir normāli darba apstākļi? Ja apsargs aizturēs kādu zagli, to taču redzēs visa mazpilsēta. Visi bakstīs ar pirkstu un teiks, ka šis cilvēks ir zaglis. Mums ir mazpilsēta, kurā viens otru pazīst. Un vēl, tur taču var pienākt jebkurš un skatīties monitorā kā ir izvietotas kameras, bet vai tas jāzina apmeklētājiem? Vai tiešām tāds uzņēmums nevar radīt normālus darba apstākļus, lai visa mazpilsēta neapsmej šos nabaga puišus. Man ir priekšlikums jūsu uzņēmumam – lai taču kāds no jūsu ofisa atbrauc un pastrādā vienu dienu dagdā apsarga vietā, un tad padalās savos iespaidos, cik patīkama bija šī darba vieta (pie krēsla vai pat uz apsargu krēsla apmeklētāji kārto savas iepirkumu somas, vai patīkami pēc tam sēdēt uz tāda krēsla; jebkurš gribētājs baksta
tevi ar pirkstu un smejas) . Es ļoti ceru, ka jūsu uzņēmums, tomēr izveidos darbam atbilstošu vidi, un šie puiši nebūs kā klauni visai mazpilsētai.
Dagdas novada iedzīvotāja.

13.04.2019

D

R Rīdzinieks 08.04.2019
Nodarbojas ar audzināšanu nevis pilda savus tiešos pienākumus

Sveicināti uz jūrmalas šosejas ir lielā maxima strādā tāda Vitas kundze gados tā vietā lai pildītu savus tiešos pienākumus sāk nodarboties ar audzināšanu domāju ka viņai jāiet strādāt pa auklīti kārļa ulmanes gatve 88a