www.sudzibas.lv MAXIMA neatbilstoša prece

Maxima - neatbilstoša prece

Vakar devos uz Maksimu, lai nopirktu vīna glāzes, bet no sešām glāzēm bija tikai četras. Veikala vadītāja solīja nodot informāciju zāles darbiniekam, lai sameklē noliktavā divas atlikušās glāzes, lai šodien es varētu tām atnākt pakaļ.
Ierodoties Kauguru lielajā Maksimā, meitene pie info centra pārdeva man visas sešas glāzes. Atnākot mājās, tika konstatēts, ka no sešām glāzēm vienādas ir tikai četras. Devos atpakaļ uz Maximu, lai saņemtu to preci par kuru es samaksāju naudu.
Man tika piedāvāts nopirkt piecas glāzes un man iedos atlaidi, bet beigās nopirku citu glāžu komplektu.

Beigās man neatvainojās ne viena no pārdevējām par šo situāciju, esmu ļoti vīlusies Maxsimas apkalpošanā. Tā ir necieņas izrādīšana pret klientu.

A AK79 23.12.2013

Bet glaazes tachu ir! Priekaa! Prieciigus Ziemas Saulgriezhus!