www.sudzibas.lv MAXIMA Nav bezglutēna produkcijas

Maxima - Nav bezglutēna produkcijas

Kāpēc Jekabpils Maximas veikalos nav pieejams bezglutēna produkcija. Ir tikai pieejama maize, milti, makaroni (kuri vārot izjūk) galetes, sāļie kliņģerīši. Brīnos kad vēl tie ir.
Mans bērns, kad es eju uz veikalu arī vēlas lai es viņam nopērku cepumus. Bet nav ko pirkt, jo te nav.

Tomēr celiakija nav izredzēto kaite. Bērns vēlas arī pilnvērtīgi dzīvot. Uz Rīgu reāli nevaram aizbraukt, kur piedāvājums ir plašāks. Bet to jaunumu cepumi ar šokolādes glazūtu jau varētu ielikt veikala plauktā.

Kāpēc neatlabstat slimos bērnus ar celiakiju. Tue arī vēlas kaut ko gardu.

30.08.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 14.09.2020

Labdien!
Pateicamies par Jūsu viedokli un ierosinājumu, Jūsu komentārus ņemsim vērā un izskatīsim iespēju papildināt sortimentu ar bezglutēna cepumiem.
Šobrīd MAXIMA lielajos veikalos ”Specializētās pārtikas” plauktos tiek izvietotas vairākas produktu kategorijas, kas paredzētas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, t.i. bezglutēna produkti, diabēta slimniekiem paredzētie produkti un bez laktozes dzērieni uz augu bāzes. Nelielos veikalos, kur vieta speciālizētajiem pārtikas produktiem ir mazāka, cenšamies izveidot sortimentu no pamata precēm, kas ir nepieciešami ikdienas maltītes pagatavošanai. MAXIMA veikalā Jēkabpilī, Brīvības ielā 108, šobrīd var nopirkt ne tikai bezglutēna sāļos kliņģerīšus, bet arī kēksu ar šokolādi, galetes ar šokolādi vai brokastu pārslas ar medu, bet no miltiem, kas arī ir pieejami minētajā veikalā, var pagatavot kādu gardumu.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA