www.sudzibas.lv MAXIMA Naudas izkrāpšana

Maxima - Naudas izkrāpšana

Mājās izkrāmējot iegādāto preci ieraudzīju čekā žurnālu pa 2,79 kuru neesmu iegādājusies. Pārdevēja brillītēs ar bieziem stikliem, iesirmiem matiem, vienmēr tāda laipna. Ļoti nepatīkami, biju jau dzirdējusi jad runā par šo darbinieci, neticēju un nu man pašai izkrāpa naudu. Summa jau nav liela, bet ja no katra pircēja pa 2,79?

27.01.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 29.01.2024

Labdien!
Lai varam pārbaudīt šo situāciju, lūdzu uz [email protected] atsūtiet pirkuma čeku.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

C Cilvēks16 27.01.2024

Kasieri neko nevar apšmaukt,jo viņiem jau nav nekāds labums. Šajā gadījumā, acīmredzot,nebijāt atdalījusi savus pirkumus no abām pusēm. Ir pieskaitīta nākamā pircēja prece. Šajā gadījumā nākamais pircējs ir priecīgs,ka apmaksājāt viņa preci.

S S 27.01.2024

Nebija žurnāls nākamam pircējam

S sannas 27.01.2024

Nevienā lielveikalā manuāli nevar pievienot preci, kuras nav uz letes, jo tā ir JĀNOSKENĒ. Lieku naudu var pierēķinat mazos veikaliņos, kur nevis skenē, bet vienkārši summas ievada ar roku. Visdrīzāk sajaukti dažādi pirkumi bez,atdalītāja.

S S 27.01.2024

Nu kā redzat var

S sannas 27.01.2024

Jūs visiem viņiem pircējiem pārbaudiet ko kurš pērk? Nekad neesmu lūrējusi ko kāds pērk pirms vai pēc manis.