www.sudzibas.lv MAXIMA Vadītāju ņirgāšanās pret darbiniekiem

MAXIMA Mūkusalas iela 73 R-100 - Vadītāju ņirgāšanās pret darbiniekiem

Sveiki, esmu kasiere Mūkusalas iela 73 R-100
Nedomāju ka sagaidīšu tādu necieņu no vadības un kases vecākās puses.
10.februārī, man bija brīvdiena , pusdienslaikā no saviem vecākiem uzzināju ka mirusi mana vecomāte, kura man bija ļoti tuva visu mūžu esam dzīvojušas zem viena jumta.
Neraugoties uz to zināju ka man nākamajā diena ir darbs 11. februārī un 12.februārī.
Laicīgi vēlējos paprasīt lai iedod man brīvas 2 dienas, lai laicīgi var iemainīt kādu citu manā vietā. Prasiju kases vecākajai un direktorei 2 dienas brīvas , jo 12.februārī notiek bēres.
Direktore nedeva man šīs dienas brīvas un teica lai esmu darbā, pat bēru dienu nedeva brīvu. Kases vecākā vispār neticēja ka man vecomāte ir mirusi, jo tik ātri netaisot bēres.
Labi , no manas puses vajadzēja iesniegumu rakstīt, bet kur slēpjas cilvēciskais faktors, es pat neprasīju atmaksātas brīvdienas, kuras man pēc likuma pienākas( 74.panta)
Esmu loti sašutusi pat šo.
Un darba apstākļi šausmīgi , pie kasem ir jūtams aukstums un vējš kurš pūš no ieejas durvīm, slimi strādājam utt.

Latviešu tautas 14.02.2017

Un darba apstākłi šausmīgi , pie kasem ir jūtams aukstums un vējš kurš pūš no ieejas durvīm, slimi strādājam utt.
===
Jāstiprinā imunitati: jādzēr C-vitamīnu un immunālu (vai ehinacējas purpuras sūlas šķidrumu)...

R Renate 15.02.2017

Tiešām nedomāju ka c vitamīns mainīs Maximas attieksmi pret darbiniekiem.

Latviešu tautas 15.02.2017

А при чём тут отношение руководства к работникам? Речь шла о профм=илактики простудных заболеваний!
НАДЕНЬ ОЧКИ и прочитай цитату ещё раз!

Latviešu tautas 15.02.2017

И НЕФИГ СКУЛИТЬ! А не нравиться работа - ВАЛИ С НЕЁ К ЕДРЕНИ ФЕНИ!

Latviešu tautas 15.02.2017

Есть вакансии выносить горшки за пенсионерами в германских пансионатах.

Есть вакансии на сбор шампиньонов в Ирландии!

Latviešu tautas 15.02.2017

Я понимаю руководство: у нормальных людей не хоронят на третий день после смерти. Тут явно уловка со стороны автора жалобы. Сознайтесь!
Кроме того, на похороны отпускают только непосредственного родственника (сына-дочь, брата-сестру, мать-отца).

BondsBonds 16.02.2017

Nu, ko es ieteiktu! Jums tur nestrādāt!

H hopeee 19.02.2017

Varbūt pats atrodi darbu un veido ģimeni? savādāk jau noriebies.

Latviešu tautas 19.02.2017

Боюсь ему не жить с нормальными людьми: отравит жизнь другим своей желчью и ненавистью к русским!