www.sudzibas.lv MAXIMA Mobings pret klientu

Maxima - Mobings pret klientu

26.03. Apmeklējot MAXIMA, Slimnīcas ielā - 8, Bauskā, pret mani kā pircēju tika vērsts mobings no personāla puses. Vēlējos noskaidrot cenu 1kg Herkuless miltiem, kuriem tā nebija pievienota. No personāla ieguvu atbildi, ka pusaudži cenu plēšot nost. Šim tekstam piebalsoja personāla paziņa norādot, vispār ja kaut kas man nepatīk, tad lai iepērkos citur utt., un nonākot līdz pat apvainojam "vecā cūka". Personāls tik par šo smīn. Ieejot šodien otrreiz veikalā dzirdu, "atkal ienāca" un jau smīnoši sūta savu kolēģi skatīties, vai maniem iepriekš jautātājiem miltiem, cena nav pazudusi.

27.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 27.03.2023

Labdien!
Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par atgriezeniskās saites sniegšanu.
Esam informējuši veikala vadību par šo starpgadījumu un ar darbiniekiem tiks veiktas atkārtotas pārrunas un atgādināti viņu tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jāuzlabo.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

B

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes