www.sudzibas.lv MAXIMA MAXIMA: uzmanieties no kasieriem-krāpniekiem!!!

Maxima - MAXIMA: uzmanieties no kasieriem-krāpniekiem!!!

Uzmanieties maksājot Maximā skaidrā naudā - ļoti iespējams, ka atlikumu saņemsiet par 5 (vai vairāk) latiem mazāk!!

29.09.2009. iepirkos Maximā, kas atrodas Centrāltirgū. Lai apmaksātu rēķinu 2, 90Ls vērtībā, iedevu kasierim 10Ls (vienīgā naudas zīme, kas man bija makā). Kasieris to vēl pārbaudīja pret gaismu, pēc tam izsniedza atlikumu 2, 10Ls un čeku, kurā bija rakstīts, ka iedevu skaidrā naudā tikai 5Ls!!! Kad pateicu, ka trūkst vēl 5 Ls, kasieris - jauns puisis - bez jebkāda izbrīna acīs lika pagaidīt un kaut kur aizskrēja. Atgriezies, lika vēl pagaidīt. Tad atnāca apsargs un teica, ka pati esmu vainīga, jo stāvēju ar muguru pret kameru, tā kā sorry, pierādīt, ka iedevu 10, nevis 5 Ls - nav iespējams! Kasieris skatījās ar vainīgām acīm, teica, ka tagad būs jāskaita visa kase, taču turpināja apkalpot cilvēkus (tas, ka ļoti steidzos, nevienam neinteresēja). Kad man šis teātris apnika, sāku uzkrītoši skaļi izteikt visu, ko domāju par šo veikalu tīklu - cilvēki apkārt sāka uztraukties. Nez kāpēc tad kasieris momentā atcerējās, ka tiešām ir no manis paņēmis 10Ls, fiksi atdeva man 5Ls un ļoti atvainojās... (kases pārskaitīšana viņam nesaprotamu iemeslu dēļ vairs nebija nepieciešama)...

Tā kā iegaumējiet: ļoti iespējams, ka norēķinoties Maximā skaidrā naudā, Jums būs nepieciešami liecinieki, ilgs laiks un citi pierādījumi, lai saņemtu atlikumu!!!

. ....kl 30.09.2009

Labāk paņem līdzi kameru un to visu filmē: cik naudas iedevi un cik izdeva.

A Anna 30.09.2009

Tik tiešām - tagad iet uz veikalu bez kameru rokās ir bīstami, var zaudēt pēdējo naudu!

R Rita 15.10.2009

Atvainojiet, veikalu tīkls neatbild par vienu cilvēku.Pati esmu kasiere Maximā un zinu, ka tā kļūdās ļoti daudzi kasieri. Lai gan jāpiebilst, ka bija arī tāda kasiere, kura tīšām krāpa cilvēkus. Ja ir tāds gadījums, tad kasierim ir jāsauc vecākais kasieris un apsargs un jāpārskaita kase jūsu klātbūtnē. Un vienalga, ka stāv rinda, tā ir jūsu nauda.Neattaisnoju kasierus - tā ir tikai kasiera vaina, ka sajauc naudu.Bet nekādi ne veikalu tīkls. Tas var gadīties jebkurā veikalā, ne obligāti Maximā.

J janis 27.05.2011

Man arī līdzīgs gadījums, tamdēļ tagad maksāšu tikai ar bankas karti!