www.sudzibas.lv MAXIMA Maxima uzkrājumu punkti

Maxima - Maxima uzkrājumu punkti

Visu laiku tajā suda maxima iepērkos pa 30 - 100 eur krāju bonus punktus, lai kad nav naudiņas varu paēst vai ko tādu nopirkt. Tagad izrādās ka līdz pirmdienai esmu iztērējis visu naudu, nolēmu nekas man daudz ir maxima bonus karte, bet aizeju uz kasem ar bērnu maisījumus. Bet man pasaka, ka bērnu maisījums neietilpst precēs kovar nopirkt. Jautājums maximai: jūs esat d****? Kāpēc manam bērnam tagad ir viņa putras vieta jāpērk saldējums? ! Saprotu cigaretes, alkoholu, bet tā tak ir bērnu pārtika. Vis kas jūs esat! Kaut jūs bankrotētu!

Papildināts Mr.Ayooo 05.06.2021

Visi maximas noteikumu domātāji!

07.06.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.06.2021

Labdien!
Atbilstoši Paldies kartes Lojalitātes programmai, kuras noteikumiem Jūs piekrītat, aizpildot klienta anketu un apliecinot to ar parakstu, MAXIMA nauda netiek piešķirta un ar to nevar norēķināties par tabakas izstrādājumiem, alkoholiskajiem dzērieniem, dāvanu kartēm, mākslīgo maisījumu zīdaiņiem un mākslīgo papildu ēdināšanas maisījumu zīdaiņiem līdz 6 mēnešiem, kā arī ekoloģisko mākslīgo maisījumu zīdaiņiem un mākslīgo papildu ēdināšanas maisījumu zīdaiņiem, par trešo personu sniegto pakalpojumu (priekšapmaksas maksājumu karšu papildināšanu, rēķinu apmaksāšanu, apdrošināšanas pakalpojumu, elektronisko biļešu, TV aktivizēšanas kodu, foto un kopēšanas pakalpojumu) pirkumu un to komisijas maksām.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

S sannas 08.06.2021

Kad aizpildīji anketu, tur viss bija rakstīts par ko nevar norēķināties! Tu taču parakstīji to anketu,par ko tagad pretenzijas? Ja kādreiz ņemsi kredītu, tad arī parakstu liksi nelasot ?Lasīt neprot, bet sūdzību uzrakstīt gan 😂😂😂😂

J Janga16 14.09.2023
Bojājums

Šodien 14.09.23 nopirku bērnu vistas nagetus, pārnācu mājas, atvēru paku,un uz nagetiem bija pelējuma pleķi un derīguma termiņš ir līdz 20.09.23.