www.sudzibas.lv MAXIMA Maxima Klienta karte

Maxima - Maxima Klienta karte

Sveicināti.
Ļoti nesmuki no Maxima veikala puses.
Pieeju pie kases un dodu Maxima atlaižu karti, bet man paziņo ka karte vairs nav derīga.
Apmainīt karti vairs nevarot, jo 2, 5 mēneši esot pagājuši, kad vēl varēja karti apmainīt. Šajā laikā visi esot brīdināti, ka jāapmaina karte.
Eju uz veikalu Maxima apmeram 2-3 reizes nedēļā un visu laiku karti ir ņēmuši pretī, bet šodien pasaka, ka jāpērk jauna karte. Super, noperc karti par 2 Ls, tad vēl sakrāj ap 7 Ls bonusu, bet tev pasaka, ka viss ir pie kājas, ko esi krājis bonusā un rezultātā Maxima uzvārās ap 9 Ls. Žēl, ka neesmu redzējis nevienu reklāmu televizorā par klienta kartes maiņu, kā man apgalvoja Info centra meitenes, izņemot tādu reklāmu kur "Centis " cenšas nomazgāt salātus...

R Robis 22.05.2008

Arni, pamēģini piezvanīt uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC) un pajautā, ko viņi saka šai sakarā! Ļoti bieži viņi šmaucās ar savlaicīgi nenomainītām cenā, par ko viņiem draud sods līdz 500 Ls, ja par to ziņo PTAC. PTAC adrese internetā http://www.ptac.gov.lv, konsultāciju tālrunis - 67212688.

S Samma 22.05.2008

NU nez kaapeec Tev taa gadiijaas, bet man veikalaa pashas paardeveejas piedaavaaja apmainiiit karti...

L Līga 23.05.2008

Nu man ar katru reizi deva bukletu par to, ka karti maina un uzkrāto naudu pārskaitīs.

D Diana 26.05.2008

Labdien, Agri!
Pavisam nejauši uzgāju uz šo mājas lapu. Tā kā pati strādāju ar šīm klienta kartēm varu Jūs droši iedrošināt, ka nauda, kas ir uzkrāta uz šīs kartes, nekur nav pazudusi - tā pēc likuma uz kartes tiek saglabāta 10 gadus. MAXIMA naudas uzkrājumu var pārskaitīt no MAXIMA kartes uz citu klienta karti - PALDIES karti, kas sāka savu darbību 01.03.2008, bet šī karte ir jāiegādājās par 1Ls jebkurā no MAXIMA veikaliem. Tā kā visām kartēm visā pasaulē ir derīguma termiņš, arī MAXIMA kartei (1 gads) un MAXIMA X (2 gadi) arī ir savs derīguma termiņš. MAXIMA Latvija vadība rūpējoties par saviem patstāvīgiem klientiem pieņēma lēmumu par šo karšu bezmaksas apmaiņu, kura ilga no 01.03.2008 - 12.05.2008 Diemžēl pircēji, kuri nav paspējuši kādu iemeslu dēļ šo karti samainīt bezmaksas, to var izdatīt par maksu - pie kases iegādājaties PALDIES karti un aizpildiet veidlapu par MAXIMA naudas uzkrājumu pārskaitīšanu. Nedēļas laikā Jūsu uzkrājums tiks pārskaitīts uz jauno PALDIES karti.
Sīkāku informāciju var saņemt zvanot uz MAXIMA Latvija SIA bezmaksas informatīvo tālruni 80002020

G Guncha 01.07.2008

"Ceru, ka tikai mani Maxima šādā veidā ir piečakarējusi. Vienkārši šovakar sabojāja man garīgo. Arnis"

Nešaubies ne mirkli, ka šādi piekāsti ir ļoti daudzi karšu īpašnieki.
Es par to, ka karte nav derīga uzzināju šodien. Uz Maximu īpaši bieži nestaigāju, bet karti pirku par 1Ls.

Diana, ak vai cik patīkami, ka var saņemt uzkrāto naudu. Jāsamaksā tikai 1 Ls. Smieklīgi pašai neliekas?

Principā es domāju, ka Maxima šādā veidā izdomāja uzvārīties. Ne pa kādu televizoru reklāmas nav bijušas. Loti daudzi klienti, kas nepaguva daudz neskums un samaksās to 1 Ls, citi vispār netaisīs jaunu karti.

Personīgi es vispār vairs neiešu uz Maxima, bet par šo lietu konsultēšos ar PTAC un ja būs nepieciešams vērsīšos tiesā. Iepērkos Prisma Dominā.

S s.... 20.09.2011

interesanti, vai tik idiotiski Tu Guncha arī bankā runā, kad jāmaina karte?tur vai nu liek samaxat vai ietur no esošas naudas, kas ir kartē 3LS!!!(kādreiz bija 2Ls) tad banka arī ir krāpnieciskā iestāde?TAKŠ TAUTA DOMAJIET AR GALVU!!! pirms nomelnojat maximu ar darbiniekiem, labāk paskataties paši uz sevi!!!iet pa veikalu mierīgi ēd cepumus un konfektes, pie kases nemaz nevar pasveicināt, izsakāt riebīgā balss intonācijā savus tizlos komentārus atbildes vietā uz jautājumu vai ir paldies karte...ejiet uz veikalu iepirkties, nevis kasīties un maximas darbinieki arī ir cilvēki, kas var kļūdīties, ar nerviem un jūtām...daudzas kasieres mājās vakaros iet raudādamas dēļ stulbajiem pircējiem un no rīta nāk uz darbu ar riebumu...vieglāk būtu strādāt ar prieku, ja arī pircēji būtu normāli...

Z ziiliite 28.10.2011

kartina maksaa tikai 1 latu!!!:D
un tiešam man ari par kartinas mainu bridinaja katru reizi kad iepirkos.diena pat vairakas reizes ta ka nav ko vainot veikalu vai uznemumu.ta ir pasu vaina kad atliek visu uz pedejo bridi:)

G gunis 16.11.2011

he, he nevajag jau ar uzrautu degunu skradiit pa eikalu ar domu ka klientam vienmeer ir taisniiba, vnk kaadreiz arii paklausies ko tev saka pretii

un Arni, nevajag te staastiit ka tavu karti taa ''peekshnji'' nenjeema pretii

A Andiszu 06.06.2013

Piekrītu

A Andiszu 06.06.2013

Piekrītu

U udrasol 20.04.2015

Man vispār nestrādā klienta karte un mainīt neviens negrib!