I Innuendo 08.01.2016

не переклеивают маркировку на новую. Если на товаре стоит цена, всегда смотрите на ценник и сроки акции на нем. Если акция в силе, то ценник верный.

D Diana Strujeva 21.03.2016

Esmu sis ietades pirceja man soke vaditaja Alona Andrejeva esmu vairakkatr noverojusi attieksmi pret darbiniekiem kliedz un pazemo visu pirceju prieksa.

P Pūcēns 30.06.2016

Klientam vienmer ir tiesibas pieprasit un nopirkt preci par tadu summu ka noradits pie/uz preces. kurs no darbiniekiem ir vainigs par kludu, tas ari atmaksa starpibu klientam !

A Aiva Šillere 30.06.2016

Jau kuro dienu pēc kārtas iepērkos tur, bet katru reizi nopērku ko vecu, kaut IT KĀ TERMIŅŠ LABS. Aizvakar biezpiens vecs, vakar piens saskābis. Vēl šāds gadījums un vērsīšos citās institūcijās!

P pavels7723 02.07.2016

Salacgrivas Maxxima-Pardevejas-Nezin- kas jasaka-Javinijam-pasaki -Labdien!!!! Skatas uz Tevimit ka no augsas un neuskata pircejus par cilvekiem Tam del ari nesveicinas un ljoti agresivas.

Aigars31 17.09.2016

lielveikalos tie iepirkšanās groziņi ir tik netīri ... sāk palikt pretīgi likt tajos preces.. fu..taka bez rokām .. kaa pieklajigs cilvēks mazgātām rokām uz veikalu pa precēm bet groziņš speķains pretīgs

S Salamandrs 31.10.2016

Stāvēju šovakar rindā ar zīdaini rokās Maxima xx rindā pie kases, vecākiem ar mazułiem, bet kasierei 87 3 pat neienāca prātā palaist ātrāk rindai garām.

E eli000 28.11.2016
Rupja un nepieklajiga

velos izteikt loti lielu nepatiku pret Kokneses direktores nepieklajigo uzvedibu un runas veidu.Kad 28 novembri gaju atrisinat savu problemu sanemu nepatikamu attieksmi.Vai ta uzvedas veikala Direktore?Ar cienu Arturs.

A Aina Supe 16.12.2016

Kasiere Kristīne..ļoti rupji bļauj uz klientiem...ne pirmo reizi jau vĕroju...jāatlaiž...vai jămācās no citām kasierěm

dianuwka88 05.01.2017
Pardeveji

Maxima liepaja kas atrodas kurzeme pardeveja strada saplestajos dzemperos,kur skatas vaditajas?

S Skrūvite 14.01.2017
Vadītāja Liepājas ,Dzērves ielas15

LABDIEN.VAkardien ieejot Liepājas,Dzērves ielas 15 Maxima.Vēlējos nopirkt šampūnu.Netālu no manis atradās veikala vadītāja,Kura man nemācēja atbildēt par cenu ,uzkliedza un aizgāja.

I ilze tiltina 21.06.2017
krāpšana

Labvakar, kāpēc ar paldies karti veikalā maxima, jelgava, pasāža nevar iegādāties ķimeņu sieru limbažu?

A [email protected] 29.06.2017
krapsana

Labdien. Runa iet par maximu Kurzemes iela 36,Tukuma. Sobrid akcija ir velas pulveris Ariel pa 9.99,savukart Tukuma ir izliktas akcija lielas pudeles letais Rex pulveris pa 9.99.

A Antra 08.07.2017
Veca siļķu fileja lauku gaumē

Šovakar, plkst.19:30 Slokas ielā 115, Rīgā Maxima XXX nopirku sveramo siļķu fileju lauku gaumē. Atnākot mājās un atverot iepakojumu, konstatēju,ka siļķe ir veca, sabojājusies, bet marināde ir stipri piesātināta ar etiķi.

O Olga 11.07.2017
Krāpsana loti slikts serviss

Labdien.Uzradas tads jautajums kapec maxima darbinieki nerunā latviski?
Aiz vitrinam sausmigi runaa ar pircejiem-mes tacu ari esam cilveki...
Žēl skatities kaa darzeņu nodalja sievietes cilā kartupeļu maisus vai tad nau krāvēju?

O Olga 11.07.2017

Ludzu izskatit manu sudzibu

A Artūrs 26.09.2017
Slikts serviss

Šodien 40 minūtes stāvēju rindā tikai lai nopirktu vienīgo tavaku kas ir plauktā, un tas redz jauniņā nemāk atvērt skapīti un nevar pārdot, lai nāku rītdien.. kantoris laika kaveklis.. visi uz rimi

K Kristaps Dikants 08.10.2017
Valodas nezināšana

Dominas maximā strādā 50% krievvalodīgo, kas reāli nemāk atbildēt latviski, turklāt vēl man pateica rupji, kāpēc es nerunāju krieviski [slēpt]@ cik es zinu pie mums nav divvalodība pieņemta...

R Regīna Pentjusa 11.11.2017
Salati iepakojumā

Skatīt pielikumā failus

S Sultane 24.04.2018
Nocenosana

Sakiet ludzu kapec musu pilseta abas maximas tiek nocenota ar pedejas termina dienas datumu..? Es sodien nopiku pasteti kura tika nocenota 12; 15 ar sodienas datumu... vai tieam butu jagriezas valst iestade lai risinatu sadus jautajumus.?

I Ieva Ločmele 27.04.2018
cenas,summas atšķiriba

Viss ceka un cena uz preces redzams.Vienigi,konstzteju to majās.Ar Cesvaines sieru lidzigi.