www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalposana

MAXIMA Matīsa iela - 23 - Apkalposana

Diezgan bieži sanāķ iegriezties veikalā MAXIMA Matīsa-23. Šajā veikalā ir izveidojies īpašs pārdevēju kolektīvs. Stāvot rindā, var dzirdēt kā viņas vienu otru aprunā, un pa vidu pielieto ļoti ''skaistus'' krievu lamuvārdus. Biežī šajā veikalā sanāk iegriezties ar bērnu, un viņš visus šos ''skaistos'' lamuvārdus dzird. Vakardienas pārdevējas uzvedība man pielika punku, un nolēmu rakstīt sūdzību! Stāvot garā rindā, kur strādā tikai divas kases, trešajā kasē pārdevēja lēnā garā izlika cigaretes, kad cigaretes bija saliktas, nevarēja saprast, vai viņa strādās, vai nē, un es pajautāju - '' vai jūs strādāsiet? '' . Uz ko viņa atbildēja krievski skaļi kliedzot visu klātbūtnē - '' ko jūs iedomājaties, es visulaiku strādāju! ''. Es vēlreiz mierīgi pajautāju - '' vai jūs atvērsiet kassi? ''. Uz ko viņa man atkal uzkliedza - '' mana kasse vaļā no astoņiem! ''. Atverot kassi pārdevēja turpināja uz manis krieviski, un ar lamuvārdiem kliegt bērna klātbūtnē, es jutos pazemota. Kamēr viņa skenēja manu preci, laikam saprata, ka ir pāršāvusi pār strīpu un sāka runāt pārmērīgi laipni.Tajā pašā laikā iet garam apsargs un rupji nolamājas par to ,ka viņam jāsaliek groziņi,ko cilvēki izmētājuši.

Latviešu tautas 05.01.2016

А что Вы хотели? Латышам дали гражданство и возможность выехать в Англию и Ирландию, где даже за мытьё туалетов человек получает в 5 раз больше чем кассир в латвийском магазине! А кто остался? Неграждане, поскольку они невыездные. Вот из них и набирают. А работать в той же МАКСИМе нет желающих!

Un kādas ir Jūsu domas? Latviešiem deva pilsonību un iespēju doties uz Angliju un Īriju, kur par tualetes mazgāšanu cilvēks saņem 5 reizes vairāk nekā kasieris latvijas veikalā MAXIMA! Un kas ir palikuši? Nepilsoņi, tāpēc ka viņiem ir ierobežojumi ceļojumā ārzemēs, uz Angliju un Īriju. Lūk, no viņiem un izvēlē. Strādāt MAXIMĀ rēti kas grib...

Latviešu tautas 06.01.2016

LATVIAJAJA! Kāpēc Jūs negribat pastrādāt MAXIMĀ par kasieri, m? Koё?

2 2016merk 06.01.2016

Vladlat - piekritīšu, ka daudziem ir te LV grūti, beeeettt... Vai tad tas nozīmē, ka var ņemt un lamāt kādu, uzbļaut un vēl runāt lamuvārdus.
VaI tu stāvētu un domātu - aaa nu viss normāli , ja tavi vecāki, vai bērni veikalā stāv pie kases un kāds darbinieks (pofig lv vai ru) sāk uz viņiem auro un vēl lamāt!???!!!
Tas nav pieļaujami. Netur nervi strādāt ar cilvēkiem, nestrādā un ej bomžo. Daudzi strādā un cīnas, bet neatļaujas uz citiem izkraut savu negatīvo

Latviešu tautas 06.01.2016

Piekritu! Bet cik es iepirkos MAXIMA neviens mani nelamāja: bet es Rīgā iepirkos tikai MAXIMĀ! Drošivien Jūs provocējāt!

L LienīteXXX 09.01.2016

Cien.LATVIAJAJA, es ļoti labi jūs saprotu, un tieši šodien piedzīvoju līdzīgu situāciju. Kasieris, puika ir netīriem matiem, preci nepareizi 3 reizes; gan cena, gan nosaukums bija atšķirīgi. Par ko viņš savlaicīģi tika informēts uzreiz. Pēc 3 neveiksmīgiem gadijumiem, viņš nolēma tās pavisam nesist un atlika malā, ignorējot manu iebildumu, kā es tomēr gribētu tās iegādāties.
Savu ricību kasieris argumentēja kā viņš nesaprot krieviski, kaut gan saruna tika veikta valsts vālodā. Arī tika piebilsts kā es par daudz pūkstu un traucēju viņa darbam. Rupjā formā tika atteiksts izsaukt maiņas vecāko. Tā arī gadās.

I Innuendo 09.01.2016

еще в трех местах то же напиши. а я еще раз напишу - если штрихкод нормально не идет через кассу, ему что, из задницы новый достать?? или все работники магазина срочно должны все бросить и бежать клеить штрихкод,пока вы стоите на кассе и создаете очередь?

O ollallaa 13.01.2016

...atvainojiet,bet kādi ir paši pircēji,kuri neuzskata salikt atpakaļ paņemtās mantas,samet visu kur pagadās,vai tiešām arī viņiem pašiem nav jāievēro elementāras lietas..pircējs atnāk un aiziet,bet pārdevējs strādā visu dienu,tam nav nozīmes,vai viņš ir krievs vai latvietis,vienīgi krievi ir temperimentīgāki...

masyanya 17.01.2016

Par izmētātajām lietām piekrītu. Rimi Origo tas notiek katru dienu. Ja mīļais cilvēks ieiet galvaspilsētas centra lielveikalā un ierauga rindas (protams, ka tādas būs, tas taču ir loģiski, pašā pilsētas centrā!), vai viņš nevar izlemt - nostāvēs rindu vai nē? Kas par izlutinātu tautu, kas domā, ka veikali strādā tik priekš viņiem vienīgajiem, un ja ir rinda - sāk nervozēt, bļaut, un likt plauktos visas nopirktās mantas? Ej un saliec visu atpakaļ, kur ņēmi, neaizbildinies ar to, ka "tas ir pārdevēju darbs". Stāvot rindā Rimi Origo un redzot, ka plauktos ir samestas lietas, kurām jābūt ledusskapī, saldētavā, gribās visiem tiem mētātājiem pajautāt - un jūs pēc tam brīnāties, ka kaut kas no produktiem ir sabojājies? Vai firmai ir jāsedz viss tas, ko jūs izmētājat, atverat iepakojumu, saplēšat iepakojumu tikai tāpēc, ka ieejot veikalā jūs nevarat nospriest uzreiz, ka rindā stāvēt negribēsiet?

F Fraideja 04.02.2016

Reizēm šķiet,ka pircējiem rokas nokritīs,ja preci noliks atpakaļ vietā. Jo visu saplēš,atplēš,nomet zemē un vēl ar kāju pasper... Vai ir tik sarežģīti paņemto preci nolikt atpakaļ plauktā?