www.sudzibas.lv MAXIMA mārketings

Maxima - mārketings

Esmu ļoti neapmierināts ar maximas tīklu darbību! Šoreiz tas ir pamatoti, jo maximas tīkli latvija muļķo klientus, un par to būs sūdzība arī sūdzības.lv!!! Man vajadzēja cigaresu blokus, aizejot uz maximu pie mājām (Rīgā, Maskavas ielā netālu no superneto un tramvaja sliedem) redēju ka pērkot bloku ir lētāk nekā pērkot 10 paciņas, pamanīju to izkātnē pie kases! Jautājot kasierei - man atbildeja ka viņiem nekad nav bijuši bloki un tā ir tikai reklāma...

Tad nu devos uz Maximu pretī ķengaraga tirgum, un tur man arī atbildēja ka viņiem neesot, es protams jau nokaitināts tad arī prasīju vai nav bijis pievedums vai arī tā ir tikai informatīva reklāma - kurā rakstīts : "Pie mums tagad arī bloki!", un man atbildēja pie tam nelaipni, ka tas nav domāts tā. Bet kā tas domāts tā arī nepaskaidroja. Tad nu devos uz narvesena kiosku kur arī iepirkos uz 160 ls nopērkot 8 blokus sarkanā malbaro... Jocīgi ka narvesenā ir (mazā kioskā, bet Maximā ar 4 kasem nebija pat 2 bloki!).

V

H Hugo 15.04.2011

Smēķēšana kaitīga Jūsu veselībai!!!

č Čoms 15.04.2011

Lētāk iznāk pirkt "točkā" kontrabandas, tur ar blokiem parasti nav problēmu.Krievija mūs baro ar lētām cigaretēm, šnabi un degvielu.Toties mūsu pašu valsts tik vien zina, kā pēdējo ādu vilkt nost.

Z Zaurijs 15.04.2011

Maxima nepelna ar cigaretēm (kurām ir fiksētās likmes, ne sūda nenopelnīsi), bet ar paiku.

M mILe 10.09.2011

Jā, davai uz 160 ls . Izlielīties jau vajag. Nedirsi..