www.sudzibas.lv MAXIMA maltā gaļa

Maxima - maltā gaļa

Madonas lielveikalā Maxima XX 27.12. datumā bijām iepirkties, ieraudzījām malto gaļu, kas samalta no šķiņķa, un vēl pie tam akcija, tāda skaista, pēc izskata pirmā svaiguma, cilvēki arī pirka ļoti daudzi šo gaļu, tā nu mēs arī nolēmām nopirkt, atbraucot mājās, un atverot maisiņu, atklājās, ka gaļa ir smirdīga, tādu pat kaķis negribēja ēst! cik noprotu, tad samalta no veca šķiņķa, ko , laikam, nebija vairs iespējams iztirgot kā šķiņķi ,tādēļ tika samalts - pārvērsts jaunā produktā!!! saskaitos ne pa jokam, nolēmu NEKAD vairs Maxima veikalos neiegādāties svaigo gaļu......

F

K kliente999 31.12.2012

Atnesiet atpakaļ ar čeku, viņiem ir pienākums atgriezt Jums naudu.

Ausainītis 31.12.2012

Ir manīts, ka leišu firmas no latviešu zemniekiem salasa kritušos dzīvniekus. Kā jūs domājat, kādiem nolūkiem?Laimīgu Jauno gadu!

donna b 31.12.2012

Ausainit, tu droši vien ari tici, ka Latvijas gaļa nebojajas, un paliek svaiga neatkarīgi no tā, cik un kā to uzglāba? Patriotisms ir laba lieta, bet Tav ir līdzīgs apsestībai.

Ausainītis 31.12.2012

donna b! Laimīgu Jauno gadu! Maxima taču pieder leišiem, vai ne?

donna b 31.12.2012

Nu i kas no ta, ka pieder leišiem? Rimi pieder somiem, Sky, Stockmann - skandināviem, Prisma - igauņiem, Iki -, Maxima - leišiem... es ceru ka tu iepercies tikai Topā vai Elvī, jo tie it kā pieder latviešiem. Citādi es brīnos, ka vēl neesi nomiris badā! Tavuprāt ja pieder vietējiem=garantija no šmaukšanas? ARE YOU FOR REAL???? Es jau saprotu, ka Tu gribi atbalstīt vietējo piegādātāju, bet nevajag tos par engeļiem taisīt, šīs nav pirmais tavs komentārs, kur tu meģini pataisīt leišus par Pasaules Ļaunumu! Varbūt lābāk uzdotu sev jautājumu, kāpēc vietēje nemāk nodibināt tik pat lielu veikalu tīklu ka Maxima vai Rimi???? Happy New Year to you too un turpini domāt k viss ļaunums nāk no leišiem!

Ausainītis 31.12.2012

donna b! Man gan šķiet, ka no sprāgoņu gaļas nomirsi Tu, jo es tiešām pārtikā lietoju ekoloģiski tīrus produktus! Vispār Maxima un Super Getto ir bomžiem domāti veikali.

F fliizе 31.12.2012

Eu pietiks te dirsties! Šī ir mana sūdzība un es te saimniekošu.

Ausainītis 31.12.2012

fliize, mazajā Maximā gaļas nebija? (Madonā)

F fliize 01.01.2013

kaads tur sakars mazajai maximai, rakstiiju par konkreetu lielo maximu

F fliize 01.01.2013

un vispār, kurš te zem mana nika pievieno komentus?

Ausainītis 01.01.2013

Sakars ir ļoti vienkāršs, jo lielā Maxima ir orientēta uz garāmbraucējiem, un tur kvalitatīvu preci negaidi, tāpat kā netālu esošajā Super Getto.

F fliize 01.01.2013

mazajās maximās nemaz nevar nopirkt sveramo gaļu, tur viss ir šaubīgi safasēts.

Ausainītis 01.01.2013

Žēl, ka Madonā nav tirgus, kur nopirkt normālu pašaudzēto gaļu.

J julismulis 07.01.2013

Maximaa smirdiigaa galja nenaak no leishiem, bet no Latvijas razhotaajiem, palasiet, kas rakstiits uz etikjeteem...

Ausainītis 07.01.2013

Papīrs panes visu! Rakstītam ticēt nedrīkst, citādi iznāks kā tai tantiņai, kura šķūnītī хуй vietā atrada vien malku!

J julismulis 08.01.2013

taatad, ja ir "kurzemes galjsaimnieka " etikjete, tad es nedriikstu ticeet, ka galja ir razhota tur???

Ausainītis 08.01.2013

Pilnīgi pareizi! Tik pat labi tā var būt poļu vai leišu krutka!

M MrRa 25.02.2013

Man bija situacija saistiita ar malto galju zilaa iepakojumaa (aptuveni 500g), Veikals Vieniibas gatves sakumaa pie aplja. Galjaa bija iemalts papiirs! Papiiram bija jabuut iepakojumaa zem galjas, kas arii ir mineets uz iepakojumaa, tachu atradaas iemalts galjaa, no taa es pienjemu, ka vareeja notikt sekojoshais, ka beidzoties deriguma terminjam, galja tikka samaisita un iepakota no jauna, tikai cilveks, kas to darija bija liela mera pofigists, ka pat papiiru paslinkoja iznjemt aaraa. Kauns un negoods shim uznjeemumam vai konkreetajam veikalam gruti spriest, bet fakts kaa tads, ka nemuzam vairs nepikshu tur malto galju!