www.sudzibas.lv MAXIMA maldinoša informācija

Maxima - maldinoša informācija

Reklamē kā akcijas preci pašcementējošas smiltis kaķiem Mono kate, uz iepakojuma nav rakstīts, ka tās ir pašcementējošas, veikala darbiniece ar nevarēja neko pierādīt, tātad, tā ir krāpniecība!

J

A anete 05.05.2010

kādā veidā tad lai darbiniece jums to pierādītu.Un kāpēc tad Jūs ar tādām pretenzijām neejat pie veikala vadības!!!

M Māris 02.03.2011

Man 26 februari palika mantas skapisos maksima un otra diena skapiši pazuda kad ierados ar atslēgu no skapīša. ka lai atgustu savas mantas???apsargs kategoriski atteicaas man paskaidrot kur ir palikuši skapīši kur uzglabā mantas.Un veikala vadītāja neceļ telefonu jau 2 dienas.maxima atrodas pie centrāltirgus tur kur maxima ofiss. 26751044

M Māris 02.03.2011

Atrodos 150km att;alumā paslaik un veikala vaditaja necel telefonu.

T ToMāris 02.03.2011

Vajadzēja likt tai veikala darbiniecei veikt darbības, kas būtu veicamas kaķītim tanīs smiltiņās, un visas problēmas būtu atrisinātas miermīlīgā ceļā!

. ..... 02.03.2011

...iedomājos... aiziet kaķīts uz tām pašcementējošajām smiltiņām...izdara savas darīšanas un kautkā aizdomājās un ilgāk pasēž... un ko? kaka pie dibena piecementējās.