www.sudzibas.lv MAXIMA Mājas darbs

Maxima - Mājas darbs

Šodien devos uz Maxximu ,lai izpildītu mājas darbu angļu valodā.Piegāju pie gaļas vitrīnām un rakstiju gaļas nosaukumu un to ,cik produkts maksā kg. Kad beidzu rakstīt par gaļu piegāju pie rabarberu plaukta ,jo man vajadzēja produktus noteiktai receptei pie manis pienāk apsargs un prasa : ''ko jūs darat?'' Es viņam teicu,ka pildu mājas darbu viņš man atbilēja ,ka es to nedrīkstu ,bet es teicu ,kāpēc gan nē ?? Varbūt es vēlos saplānot savu budžetu un man ir jāzina cenas .Bet viņš man pateica ,ka ar direktores rīkojumu tas ir aizliektsbet cilvēku tiesībās savu budžetu na aizliegts saplānot.
Kā lai es to izdaru nezinot cenas?
Tas bija tik muļķīgi.Man nācās bojāt manu īpašumu plēšot no klades ārā lapu un atdot to apsargam!
Biju tik pārskaitijusies,jo nu man mājas darbā ir n/v. Un paliku bez stipendijas.
Bet jaunietim stipendija ļoti daudz [slēpt]@

P

donna b 28.05.2013

Paga, vai Tu nevareji izdomat, cik produkti maksa, lai izpildit savus majus darbus? Vai anglu valodas pasniedzejs ies uz Maximu, lai parbaudit cenas? Ar tadu izteli gan netiksi pie stipendijas.