LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Maize/ Nepietiekams daudzums

Maxima - Maize/ Nepietiekams daudzums

Labdien. Iepirkos Stendes ielā, jau pēc plkst 17.00 veikalā nebija Latv. maiznieka saldskābā maize...turklāt vē akcijas maize. Vienmēr pērku so maizi....veikals strādā līdz 22.00 un tik ātri jau maizes vairs nav....vai nevajadzetu pārdomāt par pasūtījumu daudzumu? Pasūtīt tā, lai maize butu nopērkama arī vakara, kad cilveki nāk no darba.Sadas situācijas ir samērā biezi, vakarā pec darba iēj un jāskatās uz pustuksiem plauktiem.

Komentāri (3)

An anule 11.03.2016

Labdien, mēs ļoti atvainojamies par to ka maizītes vakarā nebija plauktā. Tā atradās noliktavā, vienkārši pārdevējs neizlika visu maizīti, jo iepriekš viņu izlika un plaukts bija pilns. Vēlreiz atvainojamies un tādas kļūdas vairs centīsimies nepieļaut.

Evita Lidere
Informatīvā tālruņa konsultants

_________________________________________

MAXIMA Latvija SIA

"Abras", Krustkalni, Kekavas pagasts

Ķekavas novads, LV 2111

Latvija/Latvia

Tālr. / phone: 67061320
mobilais tālr. / mobile: +371 26959449
Fakss / fax: 67892101
e-pasts / e-mail: Evita.Lidere@maxima.lv

www.maxima.lv

https://www.facebook.com/MaximaLV

http://www.draugiem.lv/maxima/

https://twitter.com/maximaveikals

http://www.instgram.com/meistaramarka/

An anule 11.03.2016

Labdien!

Liels paldies, ka informējāt mūs par šo situāciju. Kā ražotājs, protams, esam ieinteresēti, lai mūsu produkcija vienmēr pieejama veikalu plauktos, sevišķi tiem klientiem, kuri to izvēlējušies kā savu iecienītāko maizi. Turpmāk pievērsim paaugstinātu uzmanību atlikumiem veikalu plauktos vakaros un it īpaši norādītajā veikalā.

Mēs labprāt pateiktos Jums par lojalitāti Latvijas Maizniekam ar kādu gardu pārsteigumu. Ja Jūs tas iepriecinātu, lūdzu, atsūtiet savu tālruņa numuru, lai varam vienoties par tikšanās vietu un laiku.

Tavs draugs,

LATVIJAS MAIZNIEKS

Rīgas reģionālā vadītāja

Margarita Šēpere

Tālr./fakss +371 67617261

Mob. +371 26630053

Zz zzz433 08.01.2017

Не понимаю как вообще их хлеб едят, тоже самое что нажраться клея. Когда-то на этом заводе пекли отличный хлеб с использованием в составе масла и прочих полезных продуктов, а сейчас этот хлеб самый не вкусный в Латвии и по вкусу напоминает вату по рецепту Европы - там такой едят уже давно.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay