www.sudzibas.lv MAXIMA Ludmila Anohina

Maxima - Ludmila Anohina

decembra sakuma iepirkos Brīvības gatves 428 mazaja Maxima. Velos sudzeties par ši veikala pardeveju LUDMILU ANOHINU, kas ne vien ir neglita, neviziga veca balinata pardeveja, bet ari vulgara un rupji izturas pret klientiem. Stavot rinda noveroju ka mamina ar mazu bernu (~gadi 2 - 3) stav rinda, bridi kad jamaksa par pirkumu izradas ka berna izveleto saldumu nevar noskenet. Mate manami steidzas. Nem citu saldumu, bet ari tas neskenejas un saja bridi, ši LUDMILA ANOHINA briesmiga raganas sejas izteiksme ar rupji nopiipetu balsi saka : "Nu ko, izskatas ka saldumu sodien nebus" ... siicis bija ta samulsis, apjucis ka noslepas aiz mates. Protams LUDMILA ANOHINA vel nelikas miera. Nakama aiz maminas un berna rinda staveja kada paveca kundzite, kas aizradija pardevejai ka vinas pirkumam (salvetem) plaukta ir cita cena .. par to ari sī kundzite dabuja kartigu brazienu. Savukart nakosai kundzitei rinda LUDMILA ANOHINA pajutaja: "Nu? Kas Jums? Jums ar kaut kas ne ta ?" Tad nu ta - ES loti ceru ka so briesmiigo pardeveju L.Anohinu atlaidiis.

Z

H hanss 13.12.2010

jā tādi darbinieki nedrīkst strādāt apkalpojošā sfērā, tagad jau nu nebūtu problēmu atrast citu daudz cilvēcīgāku darbinieku

M Maija 13.12.2010

Jāsaprot, ka GANDRĪZ KATRĀ darbā, amatā, cilvēki iedalās tikai divās grupās - normālie / nenormālie ...
Jācer, ka beidzot normālie gūs pārsvaru, citādi to nenormālo ir pārāk daudz un tādi ir jāatlaiž ...
Un Maxima vadība, vienmēr ir '''drāzusi'' savus darbiniekus ... morāli, garīgi ..., bet varbūt pat pelnīti, jo zinu lieliski, ka daži kasieri pārāk daudz brūķē savu muti... tādi nav vajadzīgi...
Cilvēks veikalā iepērkas, nevis iet klausīties kādas bābas kliedzienus pie kases!

A Arta 13.12.2010

Nu cik cilvēku tik viedokļu. Nezin kā te rakstītu kāds cits aculiecinieks, mums jau patīk pūst ziloņus. Jāsaprot arī pārdevēja, ka viņa sēžot kasē, nezina kāpēc nav ievadīti saldumi, lai tos varētu izsist kasē, kā arī sēžot kasē viņa diemžēl nevar atbildēt kāpēc kāda kolēģe ir uzlikusi citu cenu, vai gluži pretēji vēl nav paspējusi uzlikt jauno akcijas piedāvājumu.
Drusku jābūt iejūtīgākiem un nevajag uzreiz nozākāt kasieri, ka viņa tur šāda un tāda, labāk autore paskaties uz sevi. Tavs posts vien jau par kko liecina.

A Aleksa 13.12.2010

Izklausās pārāk personīgi, lai es varētu noticēt, ka minētā kasiere ir tāds briesmonis. Manuprāt, sūdzības autore arī nav īpaši labsirdīgs un jauks cilvēks, kā arī nespēj pati kontrolēt savas emocijas, savādāk mēs nelasītu šeit, citēju, "kas ne vien ir neglita, neviziga veca balinata pardeveja". Kā gan tas attiecās uz profesionālām iemaņām? Piekrītu arī Artai, ka patīk cilvēkiem pūst ziļoņus:)

L lalala 14.12.2010

Vecums, glītums tas nav netikums. Nez vai pati esi tik perfekta, bet vecums visiem pienāks un tev ar.

I Ilona 14.12.2010

Kasieru attieksme ir viens no iemesliem, kādēļ principā neiepērkos MAXIMā. Parasti iepērkos PRISMā, un tur nudien neko tamlīdzīgu neesmu dzirdējusi!