www.sudzibas.lv MAXIMA Ļoti slikts serviss

Maxima - Ļoti slikts serviss

Šodien biju veikala maximas kas atrodas Jaunciema gatve!
Tādu bardaku, patvaldību, augstprātību un rupjību nebiju redzējusi vel neviena veikalā.
Kur nu vel lai zāles darbinieks vai kasiere tāda tembra un uzbudināta stāvoklī burkskētu uz manu! Man šinī veikalā radās sajuta ka esmu vainīga pie visam viņu nelaimēm.
Nepietiks ka zāles darbiniece Anna bija aizņēmusi visu eju ar savām precem"dārzeņiem " kurus acim redzot lika plauktos, kad pajautāju vai viņa var palaist garam viņu saka uz mani zem deguna murmināt un teikt ja tā vajagot lai ejot riņķī, un ka viņa neobjazana mani laist garam, par augļu nodaļas stāvokli vispār nav ko runat.. Puse augļu veci, sapuvuši, savitusi otra puse nemaz nebija izlikta!
Nu un pie kases mani gaidīja velviena "laipna" maximas darbiniece Tatjana no kuras es nesagaidīju ne smaidu, ne labas dienas vēlējumu, kurnu vel sveicināšanos vai maxima kartes pajautāšanu, un pie šī visa kad pajautāju maisiņu viņa vel uzblava uz manim... Spriezot pēc vizuāla izskata un aromāta kas no viņas nāca kundze vis ticamak vakar bija loti labi atpūtusies...
Tas visss vairs nejiet nekādos rāmjos tas ir bardaks par kuru visiem ir pie kajas acīmredzot! Nekādas disciplinēs! Tas ir drausmas, man trūkst vārdu lai izteiktu savu sašutumu... Un vadībai acīmredzot ari ir pilnīgi vienalga kas notiek veikala, tādos tempos jau driz bezpajumtniekus varēsim iekārtot lai strāda cilvēki, manuprāt bus tieši tāds pats rezultāts...

06.04.2019

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 17.04.2019

Labdien!
Esam saņēmuši Jūsu sūdzību par situāciju veikalā. MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Ar atbildīgajiem darbiniekiem esam veikuši pārrunas un atgādinājām viņu tiešos darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

V

L Lietоtājvārds 07.04.2019

Labāk nestaigājiet pa veikaliem, tā var sevi kapā iedzīt no pārdzīvojumiem!

"tados tempos jau driz bezpajumtniekus varesim iekartot lai strada cilveki , manuprat bus tiesi tads pats rezultats..." - dēļ tādām kašķīgām pircējām un smieklīgajām algām, jau tagad tikai bezdarbnieki tur piesakās darbā.