www.sudzibas.lv MAXIMA Nepērciet gatavo kotlešu massu.

MAXIMA Limbaži - Nepērciet gatavo kotlešu massu.

Gribu brīdināt pircējus,kas iepērkas Limbažu lielajā Maximā.
1.oktobrī iegriezos,lai nopirktu malto gaļu,ko arī veiksmīgi izdarīju,bet ar vienu piebildi.
Vēl pagājušajā nedēļā malto gaļu varēja dabūt samaļot gaļas gabalu uz vietas,bet tagad uzraksts vēstija,ka vairs gaļa netiek malta,jo laužot gaļas mašīnu,kad maļot gaļu ar visu ādu.
Iepriekš nopērkot arī svaigo gaļas gabalu biju apmierināts,ka āda ir plāna un salīdzinoši mīgksta.
Bet nu tagad vairs nevar,jo vairs netur agregāts.
Bet stāsts ir par to,ka piekritu un tur pat iesaiņoja gatavo kotlešu massu. Sākot gatavot nopirkto gaļu
dabūju raut vaļā visus logus,jo smaka bija neciešama. Likās,ka cep zivis nevis gaļu. Nezinu,kas tas bija par gatavo maisījumu,bet mani apšmauca kārtīgi. Tādēļ gribu brīdināt visus,kas gribēs pirkt malto gaļu,
lai pievērš uzmanību šim faktam! Laikam jau dots rīkojums samalt visus ragus un nagus,lai nekas neietu zudumā. Iztērēju 2,30Ls. bet gala rezultātā dabūju atdot sunim.
Tāds lūk stāsts par Maxima!

G

Minesota 03.10.2012

Es nekad lielveikalos nepērku malto gaļu. Tirgū nopērku gaļas gabalu un palūdzu pārdevējai to samalt.

P podzija 04.10.2012

Bet toties suņam prieks!

donna b 04.10.2012

Dažu veikalu malto gaļu suņi arī need, piem, to, ka pardodas Rimi veikalos. Tā ir vissliktāka, mākslīga gaļa, kuru jebkad esmu redzējusi.

Minesota 04.10.2012

Mans kaķis neēd lielveikalos pirkto malto gaļu.