Maxima Liepāja Ganību iela - Rupjība

Blonda meitene apsargs 27.04.21. Rupji izturas pret pircējiem, regulāri čato pa mobilo. Telefonu... Uz aizrādījumu atbild, ka var darīt ko grib, dzen cilvēkus laukā, savus paziņas laiž veikalā bez maskas un groziņa... Vnk pretīgi, ka jūsu firmā strādā tādas personas.. Saķeršanās notika starp 18.00-19.00.. Fuj

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 05.05.2021

Labdien!
Paldies, ka sazinājāties ar mums un informējāt par notikušo! Saņemot Jūsu vēstuli par apsardzes darbinieces rīcību, informējām Drošības departamenta direktoru.
Kā informēja apsardzes firmas pārstāvis, tika noskatīts video novērošanas ieraksts un ar atbildīgo darbinieci tika veiktas pārrunas par šo konkrēto situāciju. Apstiprinājumu Jūsu izteiktajai sūdzībai video ierakstā neguvām. Bet noteikti uzskatām, ka visiem darbiniekiem ir jāievēro klientu apkalpošanas standarts, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

S sannas 27.04.2021

Vai darbiniecei bija Maxima formas tērps mugurā? Diez vai,jo Maxima nesniedz apsardzes pakalpojumus un Maximai nav tādas amata vienības- apsargs. Jums jāsūdzas attiecīgās apsardzes firmas vadībai.

D Dainis Grinis 29.04.2021

Protams, ka bija formas tērpā, apsardzes G4U...un tā meitene skaļi iagad rāda uz mani ar pirkstu un stāsta kasierēm, ka redz šitas viņu esot nostučījis...un tas atsit vēlmi apmeklēt jūsu veikalu, vajadzēs Bez Tabu uzaicināt...

S sannas 29.04.2021

Nopietni? Liepājā tik maz cilvēku, ka Jūs atpazīst? Acīmredzot jums ir kāda īpaša atpazīstamība 🤣🤣🤣.
Ja gribat rakstīt sūdzību, tad jāraksta sūdzība attiecīgajai apsardzes firmai. G4U un Maxima ir 2 dažādas organizācijas!