www.sudzibas.lv MAXIMA Depozīta punkts

Maxima Lidoņu iela 3 - Depozīta punkts

Maxima veikala Lidoņu iela 3 ir novietots aparāts tukšas pudeles nodošanai DEPOZĪTA PUNKTS. Uz durvīm ir noradīts aparātā darba laiks.
Jau vairākus mēnešus Maximas veikala darbinieki ver ciet durvis jebkura laika, pat neskatoties uz to ka aparāts darbojas. Vairākas reizes esmu gaidījusī rindā un manas degunā priekša durvis tika vērti ciet, ar vārdiem ka – vairs nevar nodot. Katru reizi man pienākas strīdēties lai ienāktu un nodot tukšas pudeles. Bieži ir situācija - vai nu ilglaicīga, dziļa aparāta tīrīšanā dienas laika jebkura mirkli vai nu papīrs uz durvīm “Aparāts nedarbojās” vai vienkārši durvju vēršanā ciet bez jebkādā iemesla.
Patērētāju tiesības tiek pārkāpti un katru reizi.

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 14.11.2022

Labdien!
Liels paldies par Jūsu ziņu. Sniegtā informācija nodota uzņēmumā atbildīgajām personām situācijas izskatīšanai.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jāuzlabo.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

O

Komentāri (2)

Good Intentions 13.11.2022

Būtībā vajadzētu depozītu firmai nolīgt savus darbiniekus vaikalam atsevišķus darbiniekus, kas par to atbild nevis uzkraut pienākumus uz parastiem darbiniekiem, kurus jau tā ekspluatē. Atsevišķi paldies arī tiem kuri brauc ar pilniem maisiem dēļ, kā pārpildās. Būtībā vairums vietās, tā kapacitāte ir smieklīga.

S sannas 14.11.2022

Ja patērētājs vēlas, lai netiktu pārkāptas viņa tiesības, tad patērētāji varētu būt tik laipni un nemest aparātā pudeles ar smiltīm, eļļām, vēl visādu drazu kopā. Dēļ viena tāda patērētāja, kas pudeles salasa sazin kādās izgāztuvēs, darbiniekiem pēc tam nespēj tīrīt aparāta mehānismu no smiltīm, akmeņiem un plēvju gabaliem.
MAXIMA administrācija varētu neapmierinātajiem klientiem vismaz paskaidrot, ka šādu taromātu apkopei nemaz nav atsevišķa cilvēka. Šos mēslu tīrīšanas darbus veic zāles darbinieki, kasieri utt. Un kamēr kāds tīra mēslus taromātā, tikmēr veikalā tukšojas plaukti un veidojas rindas, jo kasieris vāc smirdīgas alus pudeles. Beigās tas cilvēciņš atgriežas kasē kur saņem jau nākamos mēslus no rindā stāvošajiem! Būtu ļoti jauki, ja kāds no administrācijas pasekotu līdzi tam, kā var paspēt visu šo izdarīt un nesaņemt rājienu vispirms no pircējiem, pēc tam no administrācijas.
Esmu gandrīz pārliecināts, ka šī veikala darbinieki saņems brāzienu . Tikai brāziens par ko? Par to, ka pienākumi tiek papildināti, bet darbinieku skaits samazinās!
Nav kas strādā, nav pakalpojuma, tieši tik vienkārši.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes