www.sudzibas.lv MAXIMA Leišu veikals

Maxima - Leišu veikals

Maxima Mangaļos 19. 11. 15 vakara apmēram 20:00 ar pirkumiem, mēs ar meitu pieejam pie kases, rinda bija apmēram 25 - 30 cilvēki, strādāja tikai viena kase uz lūgumu pasaukt kasiera vel vienu kasiere, neviens neatnāca. Kad mēs pieejam pie kases es iedevu naudu par pirkumu, viņa man negribēja dot atlikumu. Es jautāju kāpēc tā, viņa man ne atbildēja un pasauca apsardzi, iznāca apsargs piedzirdīt ar gurķi roka, un smirdēja pēc sudiem viņš teica ka šo meiteni nevar kaitināt. Viņš sūtīja mani ļoti tāli. Un gribēja mani nosist. Es aizsargāju ar savu meitu un devos prom no leišu veikala cik mēs varam ciest šos murgus???

B

donna b 20.11.2015

Izklausas pec Tava murga. Ka kasiere var negribet dot atlikumu? Vinu par to atlaidis! Un starp citu, kasieres strada mainaas. Parasti (kaut gan ne vienmer un visur), vakara mainaa paliek tikai viena kasiere (kas ir loti kaitinosi, bet fakts). Ej iepirkties Mego, tie it ka ir vietejie, bet tur var pie letes ari stavet kadas 10 min vai pat vairak, kamer kads atnaks un apkalpos. Un ja pasudzies, tad Tev pasaka, nac pie mums stradat un tad atri visus apkalposi!

B Bazeliks 21.11.2015

Nau kam stradat??? HA- HA . NO OTRAS PUSES VEIKALA PIPET, REGT, VAR APMERAM 5 VEIKALA STRADNIEKI... NE VARAT STRADAT, VERATIES CIET JUSU VIETU AIZNEMS TIE KAS GRIB STRADAT GODIGI, UN NENEMT DARBA VISADUS SIKUS SMIRDOSUS LAUKU VECMEITUS ... AR CIENU JUSU BIJUSAIS PIRCEJS

I Innuendo 08.01.2016

потому что не все работники в максиме - кассиры! вы уже заколебали своей глупостью нас, на кассе имеет право работать ТОЛЬКО кассир. Если кто-то из кассиров заболел,умер или забухал - работать НЕКОМУ.Так что если кассира не зовут - значит его НЕТ! з.ы. охранника просто так никогда не зовут.