www.sudzibas.lv MAXIMA Attieksme pret darbiniekiem

Maxima Latvija Sia - Attieksme pret darbiniekiem

Veikals Maxima XX dzelzavas iela 6 ! Direktores vietnieci sauc Par Galinu, attieksme pret strādniekiem ir ka pret vergiem, vienmēr atradis pie ka pieķerties . Neiesaku iet strādāt uz Maxima XX Dzelzavas 6 ! Cik labi tu nestrādātu, tu vienmēr strādāsi slikti, cilvēki vairāk par mēnesi nestrādā jo, viņus palūdz aiziet pēc paša vēlēšanas iepriekš iemācot nākamo.

R

R rexy 16.03.2016

Ja ko varu teikt zivis sak put no galvas Direktores vietniece Galina ir sausmiga labak tur nestradat ,nostradaju tur menesi ka vergs bet vienalga tiku atlaists !

S Sīka21 01.07.2016

Pilniba piekritu maxima juglas iela ari nau labaka es stradaju pie kases man peksni paradijas minus kase un vel apvainoja pa visu veikalu ka es nozagu

R Rolands Berzins 15.09.2016

Kā ir strādāt Maxima kas ir pie 40 autobusa galinja.? Tagad cik var saprast nekur nav droshi!