www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana, prece

Maxima Latvija Sia - Apkalpošana, prece

28.02.2018 čeks Nr.249088
Labdien.
Neērti rakstīt, bet šāda attieksme pret Pircēju, nav pieņemama. Par pusgadu otru reizi tieši šajā veikala un tieši šajā desu/nodala.Apkalpoja mani pajauna apaļa pārdēvēja, domāju ka ukraiņu vai krievu tautība, mūsu vietējie tā neuzvedas, es palūdzu Cīsiņus bērnu 0.5 kg un parādīju kurus, pārdēvēja sāk dod citas un sākas ...Es viņai paskaidroju, ka gribu tieši kurus parādīju, viņi pēc skata izskatījis svaigas, smukas, bet tie kuri viņa grib ar varu man uzbāzt, jau pēc skata bija kādas dienas pastāvējušas un skats bija cits nekā es radīju .Pārdēvēja saka skaļāk runāt (tā ka iepriekš reizes, pusgadu atpakaļ pārdēvēja tā pati uzdrošinājās uzvesties) neskatoties, ka es esmu krietni vecāks par viņu. Tad viņa teica, ka mani neapkalpos, es atkal palūdzu tie paši cīsiņi un teicu, ka es savu naudu maksāšu par kvalitatīvu preci un preci kuru es izvēlējos, tad viņa teica, kurš pirks viņas piedāvātas pavecās cīsiņus, ka viņa nemaksās no savas kabatas un sauks vadītāju, es teicu lūdzu(Blakus pie zivīm stāvēja pārdēvēja kurā iepriekš reizi tapāt ar manī uzvedās). Atnāca pajauna sieviete nezinu, viņa neuzrādīja sevi, pajautāja, kas par problēmu, es teicu, ka pārdēvēja negrib mani apkalpot un pārdot bērnu cīsiņus tieši tas kurus radīju. Pienākoša menedžere vai vadītāja, teica, ka šis arī svaigas, es teicu, ka es maksāšu par to preci, par kuru esmu droša. Tad viņa teica pārdevējai lai nosverot no tas pakas kur es radīju, es sagaidīju savus bērnu cīsiņus, teicu paldies un gāju prom. Es nekad nepirkšu preci kura mani neapmierina vai veca, man būs jāklausās ik reizi šīs cirks šajā veikala? Ja es būtu palūgusi sniegt man saņemšanas pavadzīmes, varu iedomāties, bļaušana būtu vēl trakāk. Lūdzu esam saprotoši viens pret otru un sāksim labot attieksmi.

N

A alda112 02.03.2018

peec pirmaa pieprasijuma jums ir tiesibas apskatiit pavadziimi!

A alda112 02.03.2018

un Jums nav jakaunaas!mazulim vienmeer japerk tikai vislabaako!jauku dienu!

A Apzinìgà 02.03.2018

Bèrna císiñus tikai bèrni var èst?Pieaugušie nevar,no jùsu komenta tà var noprast.

A alda112 02.03.2018

muti aizver!tu ko te tgd bernus aiztiksiZ?Z?

Hmmm...Ja jau Bērnu cīsiņi nav domāti bērniem, tad OMG! tie ir gatavoti no bērnu gaļas?!

omg cik tu esi!