www.sudzibas.lv MAXIMA Nesaprašana

Maxima Latvia - Nesaprašana

Labdien. Mans ieraksts ir saistībā ar maximu. Esmu tā darbinieks. Jūtos nenovērtēts. Nesen tika palielināta alga, citiem 50 centi, citiem 20 un pat 10 kapeikas, dažiem pat tikai apaļa 0. Vai tā gadījumā nebūtu ņirgāšanās par darbiniekiem. Un viņi vēl pieprasa lai darbinieks strādā vairākās profesijas un amatos. Par kādu naudu? Ja būtu tāda alga dēļ kā skriet un darīt. Tā jau maxima darbinieku trūkst, viņi ar savu attieksmi panāks ka tie paši aizies. Tāds skats ka skrien lidlam no pakaļu, ka darbiniekam ir viss jāmāk. Bet atšķirība ir tāda ka lidla stundu likme visiem darbiniekiem ir vienāda, nevienu darbinieku nešķiro kā maxima. Kauns kad strādāju tāda iestādē, gan jau drīz arī uzmetīšu baltu lapu galdā.

K

T taisnibascinitajs3 25.04.2022

Bet lūdzu, ja Lidl ir tik labi, kāpēc neejat tur?

K Košais 25.04.2022

Ir arī citur kur aiziet.ta arī darīšu.Ne jums par to spriest.

S Suitfree 26.04.2022

driz busim ka vergi jo nebus no ka izveleties, visas lidzigas vietas kur nevajag valodu aizniems ukraini. Tapec izlaid dusmas un turpini stradat, labak pasties uz citiem maksima ir diezgan laba vieta, protams ja negribi iet macities.