www.sudzibas.lv MAXIMA Laika darba neievērošana, sabojāja vakaru

AtrisinātaMaxima - Laika darba neievērošana, sabojāja vakaru

Ierados pie veikala 21;55 lai paspētu uz bankomātu, piegāju pie durvīm, apsargs aizslēdza ciet un kautko māj ar rokam ka jau par vēlu. Es radu man nepieciešams bankomāts, viņš uzliek mīksto un tāpat māj nesaprotamas lietas ar rokam, vai tiešam veikalam nav jāievēro darba laiks līdz 22;00, es braucu iztērēju degvielu, laiku, man vaidēja bankomatu jo bij nepieciešama nauda un mani pasuta trīs majas tālāk, pie durvīm stāvēju pulkstens bij 21;56, slima attieksme un pretīgi palika no cilvēku bezatbildībās pret klientu vaidzībām. Zinošu bez tabu.

24.09.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 25.09.2023

Labdien.
Paldies, ka informējāt mūs par nepatīkamo starpgadījumu. Lai varētu izvērtēt šo situāciju, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], kurā tieši MAXIMA veikalā tas notika.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ash Ase 24.10.2023

Ādažu MAXIMA .KATRU VAKARU SLEDZ CIET PIRMS VEIKALA DARBA LAIKA BEIGSANAS

ierados pie veikala 21;55 pie durvim staveju pulkstens bij 21;56- - - Kāpec ne 21.59? APSARGU PAKART!

zinošu beztabu - - - NE! Uzreiz Latvijas republikas Prezidentam!

C Cilvēks16 24.09.2023

Kā Jūs domājat,ja darba laiks ir līdz plkst.22.00,tad darbinieki,plkst.22.00 paspēj, piemēram, saskaitīt naudu un iziet no veikala? Darba laiks līdz plkst.22.00 nozīmē,ka darbinieks vēl sakārto savu darba vietu nākamajai dienai.Starp citu,ka bija komandantstunda covid laikā, darba laiks bija uzrādīts līdz plkst.22.00,bet apakšā iekavās bija norādīts,ka durvis slēdz plkst.21.55

G Gii 26.09.2023

Nu nez, es pirms 15 gadiem strādāju apģērbu veikalā un darba laiks klientiem bija līdz norādītajam laikam + ja kāds bija iekšā, nedzina ārā un vēl vismaz pusstundu pēc darba laika bija perfekti jāsakārto visas drēbes, atstatumi pakaramajiem lai nākamajā rītā viss ir kārtībā. Un tikai tad varēja doties mājās un papildus par to nemaksāja, tas bija pašsaprotami. Ja ver ciet 21:55, tad tā arī vajag rakstīt uz durvīm.

A Antonio Fibinachi 25.09.2023

Labs

A aicis24 25.09.2023

Vai tas bija vienīgais bankomāts pilsētā, kur jūs dzīvojat?

S sannas 25.09.2023

Darba laiks līdz 22, nenozīmē, ka līdz 22 drīkst līst iekšā. Tas nozīmē, ka 22.00 jau visi apmeklētāji ir ārā. Zināmi tādi pēdējās minūtes skrējēji. Tiek iekšā un ieslēdz gliemezi. Tagad visur var samaksāt ar karti, par ko Tu vēlējies maksāt ar skaidro naudu naktī, ja jau tev tika sabojāts vakars? Dzīvoju mazpilsētā, pat šeit ir vairāki uz ielas pieejami bankomāti. Turklāt veikals Maxima vispār nav atbildīgs par bankomāta pieejamību. Tās nav veikala problēmas, ka tev naktī savajadzējās naudu. Cieni citus cilvēkus, nevienam nav jāsēž ilgāk, dēļ tavas naudas.

Tagad visur var samaksāt ar karti, par ko Tu vēlējies maksāt ar skaidro naudu naktī, ja jau tev tika sabojāts vakars? - - - Dažām abu dzimumu prostitūtām vēl nav bezvadu maksājumu termināļu seksuāliem pakalpojumiem! VISĀM PROSTITŪTĀM STEIDZAMI JĀNODROŠINA BEZVADU MAKSĀJUMU TERMINĀĻI! ARĪ PROSTITŪTAS IR CILVĒKI! DAŽĀM PROSTITŪTĀM IR DAUDZU BĒRNU MĀTES! JAŽEMAĶ!..

Ne! Tev ir!..

R RunčaĶepa 25.09.2023

Nezinu, kādēļ visi tik agressīvi noskaņoti.
Likums nosaka, ka veikalam ir jābūt atvērtam un pildīt savas funkcijas visu darba laika garumā. No tā var secināt, ka patiesība ir autoram.

P.s. uzreiz atbildēšu tiem, kas teiks, ka "darbiniekiem arī ir jāskaita kasi, jāiet mājās utl.". Darbinieki ir tiesīgi aizvērt kasi un neapkalpot, ja pircējs nepaspēj atnākt pie kases līdz darba laika beigām. Bet ja darbiniekiem ir darbs, kas saistīts ar veikala atvēršanu vai slēgšanu, tas papildus laiks ir jāapmaksā.

Domāju, ka Latvijas Ministru kabinetam tirdzniecības noteikumos ir jāievieš tikai viens punkts: 'Personas, kuras nav atstājušas tirdzniecības telpas pirms izsludinātā tirdzniecības laika beigu laika, tiek deklarētas kā personas, kuras nelikumīgi iekļuvušas tirdzniecības telpās zādzības nolūkā un nodotas Valsts policijas darbiniekiem.' Par pirmo pārkāpumu uzlikts naudas sods 50 eiro apmērā, par otro pārkāpumu - jau 100 eiro. un par trešo - brīvības atņemšana uz 15 dienām ar soda izciešanu par sabiedrisko darbu (ielu tīrīšana, sabiedrisko tualešu mazgāšana) ...

R RunčaĶepa 25.09.2023

Nē, pietiek ar to, ka var vienkārši atteikt pirkumā un laipni izmest no veikala, ja sāk lāmāties.

Bet savus priekšlikumus labāk novirzīt tiem, kas pārkāpj sabiedrisko kārtību, taj skaitā reibumā, un sākt var uzreiz ar trešo punktu.