www.sudzibas.lv MAXIMA Kvalitāte

Maxima - Kvalitāte

Labdien, šodien iegāju veikala Maxima kur iegāju ar noskaņojumu iegādāties svaigu kvalitatīvu produkciju, bet ejot garām nocenotai produkcijai pamanīju malto galu kura bija zilganpelēka. Es saprotu ka termins bet produkcijai tādai nav jābūt! Parādīju pārdevējai Oksanai uz ko norādīja ka tādai jābūt! Pajautāju zilganpelekai uz ko atbildēja ja! Man šoks!

08.08.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 13.08.2021

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Liellopu maltā gaļa ir iepakota aizsargatmosfērā, kas ir parasti lietojamā metode pārtikas produktu glabāšanas ilguma palielināšanai, kā arī nodrošina aizsardzību pret piesārņojumu.
Maltās gaļas krāsas izmaiņas var norādīt uz iespējamu gāzu maisījuma koncentrācijas neievērošanu vai aukstuma ķēdes pārrāvumu kādā no pārtikas aprites posmiem.
Produkts ir drošs lietošanai, tomēr atzīstam, ka gaļai nav raksturīga svaigas gaļas krāsa.

Vēlamies informēt, ka esam informējusi ražotāju par saņemto sūdzību un lūdzām pārbaudīt iepakošanas procesa atbilstību.
Pastiprināti veicam temperatūras kontroli pārtikas transportēšanas un uzglabāšanas posmos.

Atvainojamies par radušos situāciju.
Paldies, ka norādāt uz lietām, kuras mums ir jāpilnveido.

Ar cieņu,
Maxima Lavtija

Good Intentions 08.08.2021

Par šo produktu jau nesen bija sūdzība:

4 49cent 08.08.2021

Tiešām ir kāds drosminieks kurš pirktu nocenotu gaļu?

M marcixmarchello 08.08.2021

Svaigu, kvalitātīvu un labu produkciju var iegādāties tikai Akropoles Maxima jo tur atrodās Maxima Latvija ofiss un tur principā viss ir kvalitatīvs ...
Pārējos gadījumos - kaa paveicās!.