www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšanos ar akcijām

Maxima - Krāpšanos ar akcijām

Kā nav kauna rakstīt akcijas bukletā piparkūkām -50% .Pagaišgas un šogad piparkūkas maksāja 7.99€ aizpagaišo nedēļu bija 6eiro ar centiem un šodien no 10.99€ uz7.99€ . Kā nav kauna krāpt pircējus uz svētku rēķina.Uz cenām skatos ļoti rūpīgi un pircējiem varu pateikt kad kafijas pupiņām arī ļoti bieži ir mākslīgās atlaides.Tā MAXIMA pelna kad pircēji bieži neievēro cenas tas pats arī ir uz Ziemassvētku konfektēm mākslīgās atlaides

19.12.2023

K

D Deceperina 19.12.2023

Diemžēl, tā ir visā pasaulē un ne viena Maxima tikai tā dara.

Velvetpopstar 19.12.2023

Lielākā daļa veikali mākslīgi veido akcijas.

S Sīka2 20.12.2023

Krista, aizej pie ārsta un galvu savu pārbaudi.

S spotled 20.12.2023

Vēl var mēģināt nofenderēt - nebūs jāmaksā

S Spuris 20.12.2023

Tikai lētticīgie tic Ziemassvētku atlaidēm. Tas jau izsenis ir mārketinga un lielās peļņas laiks . Tirdzniecībā pārsvarā notiek parasta shēma - precēm uzliek piemēram 20 % uzcenojumu no kura 10-15 % uztaisa atlaidi. Reāli tad tirgotāji iekasē pat papildus % peļņu nevis kā pirms svētku periodos.

Velvetpopstar 20.12.2023

Vienīgi piedāvājums neattiecas uz precēm,kurām ir akcija un pārsvarā jau tur ir akcijas preces, tātad piedāvājums īsti nedarbojas.

S sannas 21.12.2023

Kāpēc jāiet uz veikalu, ja tev šķiet, ka tevi tur māna? Būtu cītīgāk cenas skatījusies, tad pamanītu, ka nedēļu atpakaļ tā droši vien bija nevis pilnā cena, bet gan akcijas cena. Akcijām ir termiņš, pēc kura precei jau ir pilnā cena. No šīs pilnās cenas aprēķini nost procentus!
Piparkūkas ir pirmās nepieciešamības prece? Nevari bez tām dzīvot? Tu laikam esi no tās cilvēku kategorijas, kas pērk nevis to, kas vajadzīgs, bet to, kas ir reklāmas bukletā. Tici man, normāli cilvēki tā nedara!
"Pagaišgas, aizpagaišo " - skolā laikam neesi gājusi? Tā vietā , lai skolā iemācītos elementāri pareizi uzrakstīt, laiku pavadi maximā pētot piparkūku cenas.
Atver savu veikalu un pelni uz nebēdu, kas tev to liedz?