www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana + slikts serviss

Maxima - Krāpšana + slikts serviss

Kāpēc nesakrīt cena, ka suzlīmēta virsū produktam ar to cenu, kas tiek izsista pie kases?
Vai tas tiešām ir normāli? Pārdevēja pie pašapkalpošanās kasēm rupji uzbrauca man (viņa no paša sākuma jau bija dusmīga, ka viņai jāceļ sava d**** no krēsla) , lai eju un salīdzinu ar cenu, kas atrodas zem produkta, jo tā nu jau ir cita. Izrādās, ka akcija beidzās un mainījās cena, taču uz Ķekavas cāļa joprojām bija vecā cena.
Bet ja es to nepamanītu? Un cik daudz cilvēku nopirka to pašu produktu par summu, kas ir lielāka vismaz par 2 eiro?
Paldies dievam, iebraucu rimi un nopirku to pašu cāli, kas bija divreiz lētāks bez jebkādas atlaides.
Rakstu, lai cilvēki ir uzmanīgāki, tas bija 04. Jūlijā.

M Mego izmeklētājs 05.07.2019

Salīdzinu cenas un akcijas visos veikalos jo arī rimī grēko ,bet mego neviens nepārspēs.

D Dace Koltova 06.07.2019

Ir akciju zurnāli pie ieejam ja jau gribas pie ka piekasities.

Оккупант 06.07.2019

Судебные исполнители не за такую зарплату в межягодичной дырке сидят и ковыряются. У судебных исполнителей не математика, не слова, не дело не сходятся. И выбора нет при этом у людей.

L lalala121212 09.07.2019

На них мы повлиять не можем, а вот бороться с таким обманом еще как можем! Надо начинать с малого, а не утешать себя тем, что в глобальном плане все совсем плохо.