www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana, slikts serviss

Maxima - Krāpšana, slikts serviss

Esmu šī veikala patstāvīgā pircēja jau vairākus gadus. Vienmēr ir bijuši kaut kādi Sīkumi uz kuriem piecēru acis, bet mans pacietības mērs ir pilns. Stāv vecās akcijas, nejau vienu dienu vecas, bet gan nedēļu un pat gandrīz mēnesi.
Sco konsultants, vecākie kasieri, maiņas vecākie nevēlas risināt problēmas un par situāciju tikai paņirgājas.

04.11.2020

Papildināts Anna Baltā 04.11.2020

Cenu maiņas netaisa, paskaidrot kāpēc netaisa nevar.
Nonsens bija visam, kad maiņas vecākā uz kolkulātora sarēķināja starpību, attaisīja naudas lādi un iedeva starpību, pat čeku nepaprasot dokumentu aizpildīšanai. Otrā situācija, kur vecākā kasiere civildrēbēs pielikuši SCO kasē čipu un pati sevi apkalpo.
Tai vietā, lai darbinieki rūpētos par preču pieejamību, labu servisu, viņi dara pretējo. Pie sco kasēm apspriež savas personīgās lietas, kad vajag palīdzību, tad viena otrai saka, lai pieiet. Šajā veikalā ir tikai 4 darbinieki,kuriem varu pateikt paldies par viņu darbu. Pārējie darbinieki ir bezkaunīgi, nelaipni un vulgāri. Nesaprotu, kāpēc tādi darbinieki vēl strādā uzņēmumā.

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 04.11.2020

Labdien!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un negatīvo iepirkšanas pieredzi! Mūs patiesi rūp Jūsu viedoklis. Lūdzam noprecizēt veikala adresi, kur novērojāt Jūsu sūdzībā aprakstīto situāciju, un nosūtīt informāciju uz [email protected] , lai mēs varētu sazināties ar veikala vadītāju noskaidrot apstākļus un veikt pārrunas ar darbiniekiem, lai šādi starpgadījumi neatkārtotos.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

Papildināts Anna Baltā 04.11.2020

Maxima Juglas iela 45.
E-pastā nosūtīju visu informāciju.

Klients45566 04.11.2020

Ja tev kas nepatīk vari iestāties tur strādāt varēsi mainīt visam precēm. Tew laikam ir uzmanības trūkums nabadzīte🥺🥺🥺🥺🥺

A Anna Baltā 05.11.2020

Uzmanības trūkums ir laikam Jums pašam. Man nevajag darbu, bet Jums iespējams Maxima piedāvās labu amatu.
Turklāt veikalam ir jānodrošina labs servis un nav jākāpj cilvēki, bet Jums jau likuma puse sveša. Dīvānu ekspertiem jau labāk par visu spriest.

Klients45566 05.11.2020

Nabaga maijsaimniece tew pietrūkst asuma dzīvē
Ar steigu tew jāsāk strādāt Maxima tev īstā vietā tew tur netrūks uzmanības

A Anna Baltā 05.11.2020

Laikam esat maximas darbinieks vai arī dikti fanojat par šo uzņēmumu.
Jums vajag, Jūs arī strādājiet savā Maximā.

Klients45566 05.11.2020

Ne tew spriest kur strādāt man, mājsaimniece 🤔
Ieslēdz televizoru un paskaties kādu seriālu nomierini nervus un neaizmirsti aizskriet līdz Maximai vai viņi dara savu darbu un vai pa***u tew bučos

Klients45566 05.11.2020

Kā tev dzīvē neiet nabadzīte🤣🤔😪