www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana nelaipna attieksme

Maxima - Krāpšana nelaipna attieksme

Labdien. Tākā regulāri iepērkos maxima veikalā bieži sastopos ar cenām kuras ir nepareizas. Uzlikta atlaide bet čeka šī atlaide neparādās. Prece pa pilnu summu. Parasti atrisinu uz vietas šo kļūdu bet pēc šodienas dusma pilna sirds.
Iegāju maxima xx tukuma iepirkos ne pa mazu summu. Ņemu preces kuras bija ar atlaidi. Piemēram šampūns Nivea Micelar un zobu pasta colgate. Atbraucot mājās čeka konstatēju ka šis preces nav ar atlaidi bet pa dārgo cenu. ! Apmānīta esmu par gandrīz 5 eiro.
Otrā lieta... Viena un tā pati kasiere. Vārdu nezinu. Vienmēr nelaipna attieksme nav patīkami iepirkties pie viņas. Info kasē gāju pirkt cigaretes. Kuras ka vienmēr nekad nav. Biju vēl paņēmusi citas preces par kurām vēlējos samaksāt bet viņa uzgrieza man muguru apsēdās pie datora un Saka darīt citas lietas. Kas tas par murgu? Kā tā var darīt?
Kad gāju prom tad dzirdēju no viņas ka teica otrai kolēģei - nu ko man darīt ja nav tas cigaretes. ! Bet to ka es stāvēju pie kases ar citu preci... Viņa ignorēja. Vairs uz to veikalu nav nekādas vēlēšanās vairs braukt un iepirkties. Paldies

09.11.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 09.11.2021

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atsūtiet pirkuma čeku.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

V valerija 15.10.2021
Kvalitāte

Kulinārijas nodałas gatavajos,fasētajos salātos (tunča) iemaisīta plastmasas lauska aptuveni 1.5 cm. Iespējams kāda atlūzusi rīves vai citas smalcināšanas iekārtas detała.

S Sudzibas.lv Admin 10.11.2021

A Agnessakno 09.11.2021

Maxima

G Gulbenietis 09.11.2021

Nu, ok, var apsmaukt par puseiriku. Bet tu par 80 eur iepērcies, ka 5 eur tikai par daudz pieskaitīti un nepamanīji?Jāmācās rēķināt līdzi un čeku izpētīt uz vietas pie kases. Pie tam kasiere tikai izsit preces - vainīgs vai nu ir tas, kas kodus vada iekšā vai kā līvānu maximā, kur visu laiku cenas šmauca gadus 5 atpakaļ, veikala vadība, kura spiež to darīt. Nevar regulāri būt stulbs cenu ievadītājs, gadiem ilgi.

V venija 09.11.2021

Pārdevējas nav avinīgas , pašam jāskatas līdzi ko tu pērc un pa kādu summu jo kā es esmu pamanijusi ja tev nav līdzi maxima paldies karte tad arī atlaide nav!