www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana, Izspiešana

Maxima - Krāpšana, Izspiešana

Pļavnieku iedzīvotāji, esat uzmanīgi! Veikāla Maxima, Ilūkstes ielā 24a, apsargs Marats, kas pircējus novero kamerās, ieved kabinetā, pieprasa soda naudu par zagšanu, kas netika veikta, šantažē ar policijas izsaukšanas draudiem.

N

R Raitis 20.01.2010

Nav ko uzmanīties. Lai sauc policiju, kamerās tak viss ir redzams.

M m--- 21.01.2010

Nav ko zagt, tad nebūs ko baidīties no šantāžas un policijas!!!":))

E Eseseseseseseses 21.01.2010

ja tas, ko tu raksti, ir taisniiba, tad apsargs straadaa ar psihologiski vaajiem cilveekiem, kuriem var likt justies vainiigiem pat ja vinji neko nav izdariijusi...vai arii - tu tiesaam zodz..

K Keita 22.01.2010

Nu bet tiesi policija IR jaasauc, ja neesi zadzis!

MacBeton 26.01.2010

Izskatās zaglēniem iebildumi ka aizliedz zagt! :D vot laiki pienākuši.

E evisa 06.11.2011

skatos nekur tālu neesam tikuši!tie paši pļavnieki tikai cita maxima!ko tad pieņem darbā apsardzē MAXIMA?gan šinī gadījumā, gan manā gadijumā nīcgales ielā no apsargu puses ir totāla krāpšana un zagšana!VARBūT KāDS TO APTURēS?

N neitrālā 06.11.2011

NETICU NE TAM GADĪJUMAM, NE ŠIM...JA TĀ BŪTU, DIEZVAI VISI KLUSĒTU, JA TIŠĀM NEESI VAINĪGS.ŠAUBOS.,

M McKinley 06.11.2011

Man jau liekas ka kads te baiga sadirsies ir. MELE
Marats rulle. Beidz vienreiz zagt