www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Āgenskalna Maxima veikalā, pusdienas pārtraukumā, ieskrējām ar kolēģiem šo to nopirkt. Kasē sametam visu vienā kaudzē un prom uz darbu. Pat neienāca prātā papētīt tos salātus: liellopu gaļas salāti. Kas nu tur var būt ne tā? Visi ēd, bet es tik lasu laukā mazos marinētos sīpoliņus! Beigās visi paēduši, bet man no salātiem i nekas nav palicis pāri. Paliku neēdusi. Esmu grūtniece (5 mēneši un 2 nedēļas) , jārūpējas gan par sevi, gan bērniņu... Bet dēļ toksikozes ne vienmēr varu sev pagatavot kaut ko līdz... Neuzskatu, ka - ja vairāk par 60% salātos ir sīpoli, tad tos jāsauc par gaļas salātiem.

11.11.2018

T

M Mego izmeklētājs 11.11.2018

Sastavs jalasa pirms iegādes.un nosaukums... katrs razotajs sauc ka grib diezvai jūsu čeka redzamas desinas ir redzējusas kadu mednieku .

C critical thinker 12.11.2018

dziļi atvainojamies, ka neizlasījām visus sīpoliņus, domājām, ka Jums ir 5 mēneši un 1 nedēļa.

really? 12.11.2018

Veikala salatos tacu ir visaadi stabilizatori, emulgatori un E vielas, varbuut tomer pasai vai draugam/viiram vajag pacensties un kko lidzi sagatavot, lai vel nedzimusajam bernam tadi drankji jau tagad nav jauznem..

W what77 13.11.2018

ЯЖМАТЬ! ЦЕЛУЙТЕ МНЕ НОГИ И ВЫЛАВЛИВАЙТЕ ЛУК И ИЗ САЛАТА ПОТОМУ ЧТО МНЕ ВСЕ ОБЯЗАНЫ!