www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Šodien no Valmieras Xx Maxima atgriežos mājās un skatos, ka pupiņu salāti pēkšņi ir kļuvuši par ceptu marinētu c/g krūtiņu ar kaulu, mēs esam apšmaukti, uzticība pārdevējiem un maximai 0, mums varbūt tie eiro nebija tik ļoti no svara, bet nauda ir nauda un ja būtu kādam citam trāpījies tā? Varbūt kādām tā bija pēdējā nauda par ko nopirkt ēst, padomājiet ko jūs darāt, paskatieties divreiz pirms sitat cenu! Ļoti slikta apkalpošana, ļoti.

D

S Sanita54 22.04.2018

Taču tam visam ir jāseko līdzi, it īpaši sveramajām precēm, kur pārdevējs līmē uzlīmes. Ja strādā, citas tautības pārdevējs, tad reti kurš seko līdzi ekrānā ko tas uzlīmē, papildus darbs kājās un 14 stundas strādājot un apkalpojot ap 1000 pircējiem, var gadīties kļūda, arī kasieriem ir redzami labojumi čekos, jo sitot kodus no galvas, atliek vienu ciparu kļūdīties, tā uzreiz ir cita prece. To nevar kvalificēt, kā krāpšanu, jo tā ir cilvēciska kļūda un papildus darbiniekam jau tāda kļūda neko nedod, viņš lielāku algu nesaņems.

Z zita2 22.04.2018

Tieši tā, atceros, ka 16 gados līmēju tās uzlīmes un aizmirsu nomainīt nosaukumu - iesveru nepareizi. Jā kļūdījos, bet no kļūdām mācās!

C Cheslav Daineko 02.05.2018

Rīgas Dzelzavas 6a Maxima šodien bija identisks gadījums, taču salātus jau apēdu, pirms biju pamanījis cita salāta etiķeti. Cita salāta cena man izmaksāja 2 eiro mīnusā (salātu cenu starpība par kilogramu bija 5 eiro). Piekrītu, ka tas ir cilvēcisks faktors, taču negatīva reakcija un dusmas man rada neuzticību - atkal jāpierod VISU UZMANĪGI PĀRBAUDĪT! Pirms 2 nedēļām Dominas Maximā nopirku spāņu saskābušu vīnu, un jau toreiz sev pateicu, ka jāskatās un jāpārbauda ļoti rūpīgi. Tātad Maxima man jau asociējas ar uzmešanu, tāpēc centīšos iepirkties citos veikalos. Taču jāsaka, ka tas pats Rimi nav daudz labāks - ar ceņikiem muhļī regulāri!

D DENMET 29.07.2018

Из-за своей невнимательности вы вините во всём уставших продавцов и кассиров. Стыд и позор вам!