www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Lielveikals Maxima ZOG ,un zog regulāri ! 08.08.17.nopirku divas paciņas Mozarella sieru par AKCIJAS cenu 0.69 centi,kas bija norādīti pie preces.Pirkums tika veikts Centrāltirgus Maximā.(rets "gaģušņiks,bet be par to)Kad tramvajā sāku pētīt čeku- ,izrādās,ka par sieru esmu samaksājusi veco cenu 0.89 centi jeb ''uzdāvinājusi'' veikalam 0,40 centus.Un cik tādi kā es neapdāvina šo lietuviešu pārtikas monstru katru dienu?Aicinu sekot katram ciparam,ko ko kasieris klabina,jo pa dienu lielajā Maximas mutē pazūd tūkstoši.

D

Dainis 15.08.2017

Šādu nelietību 40 centu apmērā būs grūti pārdzīvot, iesaku vērsties pie speciālista.

C "Cabulis 15.08.2017

1.Ne jau kasieris izdomā cenu, bet gan veikala sistēma visticamām.
2. dažkārt cilvēki neskatās ko ņem, vnk paķer neizpētot vai tieši šī prece ir tā.
3. cik es zinu dažās vietās ir piem: atlaide ar Maxima karti