Maxima - Krapsana

17.09.16 aptuveni 15:15 notika karteja krapsana ar preces cenam.Savadak es nezinu ka aprakstit so situaciju.: es ar delu nopirkam keksi " Mafins " 3 gabali nocenoti pa 10 centi, blakus atrodas veikala vaditaja kas apliecinaja mani ja vini 10 centi., bet uz kasses kasiere uz kompjutera izdruka 1.35 Euro ko nozime pa 45 centi. Es domaju vina kludijas un pieklaigi pateicu vinai ka mafini nocenoti pa 10 centi, vina nenoticeja man un pasauca vaditaju, kas otro reizi apliecinaja vinai ka si prece maksa pa 10 centi. Rezultata kasiere atteicas pardod man pa 10 centi,piespiedusi nopirk keksus pa 45 centi. Uz maniem iebildumiem ka pec likuma Valsts pateretaju biedribas viniem pienakas jaatdod atlikums 1.05 centi vini rupigi ( kasiere un vaditaja ) atteicas atdod atlikumu un pateica no viniem man nekas nepienakas. Ari pienaca veikala sargs un gribeja mani arestet, aizturet, tapec ka es kaveju rindu. Tas viss notika bernu prieksa, veikals bij parpildits. Es nesaprotu, prieks kam tad uzliek atlaides, ka sistematiski sini tiesi veikala neievero kartibu. Tas bij jau otro reizi, un es velos lai vismaz veikala darbinieki atvajnojas man par so nesmuku situaciju. Ar cienu Aivars Locmelis.

A ArtisJansons 18.09.2016

Pirmkart apsargs neko tadu izdarit nav varejis, otrkart, ja prece nav ievadita datorsistema ar to nocenotu maksu, tad kase ta ies pa pilnu cenu, tur nav tirgus kur ievada tikai summu, vina kodu ievada. Tad si prece ar tadu cenu ari iet... Vienigais kas saja situacija var darit, palugt lai vini (vadiba, mainas vecakie, menedzeri) parbauda preces cenu datora un izlabo ja vajag... Vai ari lai vaditaja maksa parmaksatu naudinu no sava kabata, ja nolig cilvēkus kas izliek preci zale pirms nocenosanas sistema, bet jau pielimejot klat samazinatu cenu

M Marija. k. 20.09.2016

Nevis vaditaja apmaksa,bet gan pati kasiere:)

A AGr 18.09.2016

Es neticu, ka jūs piespieda nopirkt keksu. Tā bija jūsu brīva izvēle. Ja pie kases izrādās, ka cena nesakrīt, un par jums vēlamo cenu preci nepārdod, vienmēr pastāv iespēja no pirkuma atteikties un naudu netērēt. Tā esmu darījis pietiekami bieži. Kamēr jūs savu naudu neesat iedevis, pirkums nav noticis, bet ja jūs naudu iedodat, tas nozīmē, ka piekrītat pirkt produktu par attiecīgu cenu.

A Amanda Meļķe 31.12.2016

sveiki sodien iepirkos valmiera divu x maxsima .mes ar tevu ilgi stavejam un gaidijam kad atnaks mus apkalpot ;kad paprasijam vai kads mus beidzot apkalpos pardeveja pie zivim mums atbildeja lai mes ejot blaustitie majs.mes vinai parmetam ka vina ar mums runa vina mums atbildeja ka gribesot ta runasot vinu neviens nekomindesot.es pati esu stradajusi maxsima un zinu ka jauzvedas pardevejam katra zina ne ta ka mums sodien ta pardeveja.tadas pardevejas ar tadu atieksmi butu lalaiz vala la iet un runa ka grib majas nevis ar pircejiem

Nu ja ar tādu izglītības līmeni esi strādājusi Maximā, tad ko brīnīties, ka citām pārdevējām tas ir vēl zemāks. Un bļaustīties tomēr veikalā nevajadzētu.

C Cits skolnieks 01.01.2017

Nu varēji pateikt zolīdi tad, ka nevēlies šos mafinus, jo nepietiek nauda. Biji iepriekš noskatijis, ka tie pa 10 cent, tagad fiksi paņēmis 30 centus 3 keksiem.