www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Iepirkos veikalā "Maxima" Cietokšņa ielā 60 Daugavpilī 18.12.2012 pulksten 18.38. gaidot rindā pie kases, nolēmu iegādāties akcijas preci "Dirol Tropical" košļājamo gumiju. Tā kā sīkāk ar akcijas noteikumiem nebiju iepriekš iepazinies, tikvien kā uz reklāmas bukleta bija rakstīts, ka var saņemt kuponu pie kases, nodomāju ka pirkuma čeks arī skaitās kā kupons. Kā vēlāk noskaidroju, tas nemaz tā nav.
Tagad esmu iepazinies ar akcijas noteikumiem sīkāk. Pie kases pirkuma brīdī man bija jāsaņem loterijas kupons ar aizklātu laimesta laukumu. Tāpēc uzskatu, ka pārdevēja Olga Jeršova apzināti nepiedāvāja man loterijas kuponu pie kases pirkuma izdarīšanas brīdī. Tādējādi gūstot iespējamu labumu sev, izmantojot man neizsniegto kuponu. Loterijas „Pērc un laimē uzreiz“ noteikumi 4.2 punkts neparedz iespēju saņemt kuponu vēlāk atgriežoties pie kases un uzrādot čeku, tāpēc zskatu par krāpniecisku konkrēto gadījumu.

Minesota 19.12.2012

Tik un tā neko nebūtu vinnējis, tāpēc necepies!

E exus 19.12.2012

Pačukstēšu, ka Olga Jeršova šajā gadījumā nevarētu gūt nekādu personīgo labumu, jo kā maiņas sākumā dodoties uz kasi tiek principā izģērbta tā arī pēc maiņas. Un ja kas tiks pie viņas atrasts, viņai darba vairs nebūs. Uzņēmuma iekšejie noteikumi.Vajadzēja noskaidrot uzreiz kā tur īsti ir ar to loteriju nevis pēc tam kautkad.

Nandia 19.12.2012

jā, sēž un speciāli nedod kaut kādus muļķīgus kuponus?!? :))) smieklīgi ! Nez kāpēc visiem šķiet, ka tieši ap viņiem griežas pasaule un tikai viņus kāds speciāli mēģina 'apčakarēt' vai vēl sazin ko!
Pārdevējam tādu kā tu dienas laikā iet 100 ja ne vairāk un kā jau mēs visi cilvēki varam kaut ko piemirst vai nogurumā kaut ko 'sačakarēt' ... Par to nepadomāji?!? Nu un kam tad pašam sava mute? Var tak vnk pateikt - man saprotu, ka pienākas kaut kāds kupons!
Viss.. problēma beigusies! Tie kas nonākuši šādā situācijā un nesaņemtā lieta IR SVARĪGA, NEPIECIEŠAMA utt - atver muti un jautā. Tas ir gluži tas pats kā pārskati čeku pie kases, nevis mājās..vai pēc nedēļas ..
Pats cilvēks muti neatver un aiziet ... bet redz vārdu/uzvārdu totali atcerējies.. Tas jau ir ka netā trollings - iet speciāli un meklē ķezas, lai ietroļļotu netā. Fuj!

Dannii Disaster 19.12.2012

Nu, man gan liekas, ka kasiere te iisti vainiiga nav. Man arii biezhi ir gadiijies, ka kasiere aizmirst uzliimi iedot, ja esmu iepirkusies uz 5Ls vai vairaak. Man jau taas uzliimes nevajag (un daudzi, taa pat kaa es, taas nenjem), bet ja vajadzeetu, es prasiitu, un traci neceltu, ja kasiere buutu aizmirsusi iedot. Es nedomaaju, ka taa kasiere speciaali nedeva kuponu, lai vareetu to izmantot pati. Vinjiem tieshaam nav laika ar taadiem stulbumiem njemties... vai redzeeji kaa vinji straadaa? Kaa roboti, un taa 12 stundas. Vai tieshaam domaa, ka vinjiem interesee kaadu "apchakareet" neiedodot kaut kaadu nozheelojamu kuponu?

Un vispaar - ko tad no taa Dirol var laimeet? Veel vienu Dirol pacinju... labaakajaa gadiijumaa?

Pie tam, cik tad taa koshljene maksaa? Kaadus 20 santiimus? Nu tak aizej un nopeerc veel vienu un nebojaa sev nervus.